Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Зі студентами факультету МЕВ спілкувалися представниці міжнародної мережі компаній PwC

Зі специфікою роботи мережі, що спеціалізується на наданні послуг у сфері аудиту, нашу молодь докладно ознайомили Оксана Буляк, Марта Масюк та Вікторія Чернєва

0 149
Після завершення навчання в університеті випускники мріють про престижну роботу. Викладачі кожного факультету намагаються допомогти молоді в реалізації амбіцій, тому запрошують потенційних роботодавців на різні заходи.

Микола Палінчак
Микола Палінчак

17 квітня на факультет міжнародних економічних відносин завітали представниці міжнародної мережі компаній PwC, яка надає послуги у сфері аудиту. PwC Україна функціонує протягом 25 років, маючи офіси у Києві, Львові та Дніпрі.

Декан факультету МЕВ Микола Палінчак зауважив, що після зустрічі у студентів з’являться нові перспективні можливості працевлаштування.

Для докладнішого ознайомлення з мережею та специфікою роботи Оксана Буляк, Марта Масюк та Вікторія Чернєва наводили статистичні дані, розповідали про доволі відомі компанії, які є клієнтами PwC. Наголосили дівчата й на тому, що компанії активно беруть участь у різних подіях. До прикладу, цьогоріч PwC Україна долучилася до підрахунку голосів на Євробаченні.

Вікторія Чернєва
Вікторія Чернєва

«Хочу відзначити, що ми працюємо не тільки з аудитом. Іншими напрямками нашої діяльності є податки, фінансова аналітика. Незважаючи на те, що нашому офісу у Львові тільки рік, там уже працює 123 фахівці. Переважна кількість працівників – це студенти або ті, хто нещодавно завершив навчання у вишах, проте є й чимало старших спеціалістів. Аби дізнатися, що колегам подобається в нашій компанії, ми зробили опитування. Перше, що виділили працівники, – це заробітна плата, оскільки навіть під час випробувального терміну ви отримуєте гідну оплату.

Не менш важливим є те, що можна самому коригувати час роботи. Якісній і комфортній роботі сприяє й зручний офіс. У нас ніхто не сидить у кабінетах – постійно перебуваємо поруч з менеджерами та керівниками», – розповіла студентам Вікторія Чернєва.

Також дівчата додали, що в п’ятницю всі завершують роботу раніше й ідуть на піцу чи грають в різні ігри. Одну з таких ігор запропонували й студентам: їх поділили на 4 команди по 6 людей. Перший конкурс «Розминка» складався з 7 питань на різноманітну тематику. Кожна команда повинна була записувати відповіді на відповідних бланках. Відтак ще змагалися у 3 раундах: «Фотовікторина», «Питання із зірочкою» та «Бліц».

У результаті перемогла команда № 5. У подарунок гравці отримали термокружки з логотипом компанії, інші ж учасники одержали блокноти та ручки.

Вікторія Кенідра

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.