Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Змагання і здоровий дух – для студентів на озері Домаша

Визначали кращих у падлборді, віндсерфінгу, каякінгу, подорожували на каное вздовж мальовничих берегів водосховища, грали на каяках у водне поло...

0 515
Змагання і здоровий дух – для студентів на озері Домаша
Змагання і здоровий дух – для студентів на озері Домаша
Впродовж тижня, з 18 до 25 червня, на озері Домаша відбувався літній молодіжний табір на воді. Крім традиційних навчань з інструктором, у другій половині тижня щодня влаштовували змагання між студентами.

Спочатку це були масштабні старти всіх учасників з трьох видів спорту – падлборду, віндсерфінгу (але без вітрила), каякінгу. Учасники тричі виходили на умовну трасу щораз на іншому засобі для плавання. У результаті визначили три призові місця, а нагороди вручав 5-разовий чемпіон світу із віндсерфінгу Патрік Поллак.

Змагання і здоровий дух – для студентів на озері Домаша

Також були подорожі на падлбордах чи на каное вздовж мальовничих берегів водосховища Домаша, ігри на каяках, зокрема у водне поло.

У передостанній день відбулися змагання на падлбордах серед дівчат і хлопців. А також спуск по ріці Ондава на каяках разом з інструкторами. Одинадцятеро юних спортсменів стартували майже на витоці річки з озера Мала Домаша та подолали 9 кілометрів за 3 години. За словами керівника української групи, викладача факультету здоров’я людини Ольги Пишки, сплав був довгим і доволі виснажливим, течія річки стрімка, хоч вода і мілка. Проте так молодь сховалася майже від 40-градусної спеки і набула нового досвіду та незабутніх вражень.

Іванка Когутич
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.