На біофаку провели тренінг у рамках проекту ПРООН/GEF

Співорганізатор заходу – кафедра генетики, фізіології рослин і мікробіології біологічного фаультету

На біофаку провели тренінг у рамках проекту ПРООН/GEF
Днями на біологічному факультеті в рамках проекту ПРООН/GEF «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні» провели «Тренінг з вирощування енергетичної верби для потреб муніципального сектору».

Під час тренінгу

У заході взяли участь студенти біологічного та економічного факультетів, представники бізнесу, громадських організацій.

Обговорювали питання практичних навичок вирощування енергетичної верби, напрями використання енергетичних рослин, якості пелет, доступних на українському ринку, говорили про реалізацію проектів використання біоенергетичних технологій у муніципальних цілях.

Тренінг відбувся з участю проекту ПРООН, фонду GEF, Громадської організації «Новий світ», Громадської організації «МОЛОЧАЙ», кафедри генетики, фізіології рослин і мікробіології біологічного фаультету ДВНЗ «УжНУ».

За інформацією доцента кафедри генетики, фізіології рослин
і мікробіології Марини Кривцової