УжНУ – за тиждень (13–17 червня)

Випуск 12

УжНУ – за тиждень (13–17 червня)

У черговому випуску підсумків університетського тижня:

00:23 ⇒ Чергове засідання Вченої ради насамперед запам’ятається створенням другого медичного факультету – для іноземців.

01:48 ⇒ На діалектологічну та фольклорну практику до нашого краю завітали запорізькі студенти-філологи.   Першим зустрів гостей філологічний факультет.

06:43 ⇒ Британська Рада в Україні та «Молодіжна платформа» запрошують активних громадян навчатися втілювати в життя власні ініціативи.

09:27 ⇒ Делегація краю Височина побувала на Закарпатті. Відвізитували високі гості й наш університет.

13:25 ⇒ Диплом бакалавра – зі Словаччини. Яке навчання за кордоном – у міні-інтерв’ю зі студенткою-міжнародницею Аліною Носою.

16:20 ⇒ У Боздоському парку Ужгорода – Олімпійський день: долучилися й представники УжНУ.

У студії – Мирослава Гараздій.
Камера – Віталій Завадяк, Роберт Папп, Олександр Балега.
Графіка і дизайн – Валерій Ковач, Джесіка Вайда,
відеомонтаж – Віталій Завадяк, Олександр Балега, Джесіка Вайда.