Участь у воркшопі на базі економічного факультету Ужгородського університету взяли англійські доктори Девід Кларк і Том Селвін

Віталій Сержанов та Федір Шандор
26-27 жовтня на базі економічного факультету УжНУ відбувся воркшоп на тему «Стратегічний розвиток організації, міст та регіонів». Розпочався він у конференц-залі готельного комплексу «Емігрант». Модерував захід професор Федір Шандор – відомий фахівець у сфері туризму.

Відкрила воркшоп проректор Мирослава Лендьєл, яка наголосила на важливості таких зібрань. Із привітальним словом перед присутніми виступив декан економічного факультету Віталій Сержанов.

Учасниками заходу були студенти І–ІІІ курсів економічного факультету та представники факультету суспільних наук і факультету туризму та МК. Із цікавими презентаціями виступили директор департаменту економічного розвитку та торгівлі Закарпатської ОДА Денис Ман, голова обласного благодійного центру «Хесед Шпіра» єврейської громади Закарпаття Михайло Галін та професор економічного факультету Вікторія Готра.

Девід Кларк та Том Селвін

Особлива увага слухачів була зосереджена на презентаціях гостей із Лондона – докторів Девіда Кларка і Тома Селвіна. Прикінцевим словом і планами на наступний день завершила зустріч професор Наталія Кубіній – одна з ініціаторок і координаторок воркшопу.

Студенти-економісти

Наступний день виявився не менш активним і захопливим. Доктори Девід Кларк і Том Селвін запропонували практичне завдання стосовно стратегічного розвитку Ужгорода. Студентів розподілили на чотири групи. Після колективних обговорень молодь презентувала результати своєї роботи.

Ідеї стратегічного розвитку організацій, міст та регіонів ужнівці обговорювали з науковцями ЛондонаНа завершення заходу науковці з Лондона дали свої рекомендації щодо вдосконалення запропонованих ідей та подякували студентам за активну участь у воркшопі протягом двох днів.

За інформацією деканату економічного факультету