Завідувачка кафедри психології набувала досвіду та розширювала наукові контакти у Словаччині

Доктор психологічних наук Уляна Михайлишин успішно завершила наукове стажування на базі Європейського інституту післядипломної освіти у місті Подгайська

Нещодавно завідувачка кафедри психології, доктор психологічних наук Уляна Михайлишин завершила наукове стажування на базі Європейського інституту післядипломної освіти у місті Подгайська Словацької Республіки.
Завідувачка кафедри психології Уляна Михайлишин та президент Європейського інституту післядипломної освіти Йозеф Затько

Мета стажування – підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки науково-педагогічного працівника, опанування унікальними новітніми методами, набуття досвіду впровадження науково-дослідної і викладацької діяльності. Крім того, ішлося про забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів, поглиблення співпраці в академічній та науковій галузі між Україною та Словаччиною.

Наукове стажування пані Михайлишин передбачало такі етапи: підготовка наукової статті до друку в періодичному наукометричному виданні «Europska VEDA» ISSN 2585-7738 (Словаччина); ознайомлення з діяльністю Європейського інституту післядипломної освіти і Високої школи охорони здоров’я та соціальної роботи Св. Алжбети; участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Význam l’udského potenciálu v regionálnom rozvoji» та міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми психології, соціології, соціальної роботи та професійної підготовки фахівців».

Зліва - направо: президент Європейського інституту післядипломної освіти, доктор права, Йозеф Затько (Словаччина); Dr.h.c. mult. doc. PhDr. Paed Dr. ThLic. György HERDICS PHD.MBA.LL.M Professor extraord. (Словаччина); завідувачка кафедри психології, доктор психологічних наук Уляна Михайлишин; віце-президент Європейського інституту післядипломної освіти доктор юридичних наук, професор Ігор Копотун (Словаччина)
Зліва направо: президент Європейського інституту післядипломної освіти, доктор права Йозеф Затько (Словаччина); Dr.h.c. mult. doc. PhDr. Paed Dr. ThLic. György HERDICS PHD.MBA.LL.M Professor extraord. (Словаччина); завідувачка кафедри психології, доктор психологічних наук Уляна Михайлишин; віце-президент Європейського інституту післядипломної освіти доктор юридичних наук, професор Ігор Копотун (Словаччина)

Робота за кордоном дозволила вивчити європейський досвід, сучасні методи викладання, провідні тенденції у вищій освіті, поліпшити практичні навички щодо застосування їх у навчальному процесі та дізнатися про систему навчання в Словаччині.

Також під час перебування на стажуванні Уляна Михайлишин зустрілася з керівництвом Високої школи охорони здоров’я та соціальної роботи Св. Альжбети. На зустрічі були присутні президент Європейського інституту післядипломної освіти, доктор права Йозеф Затько та віце–президент Європейського інституту післядипломної освіти, доктор юридичних наук, професор Ігор Копотун.

Зліва направо: віце-президент Європейського інституту післядипломної освіти доктор юридичних наук, професор Ігор Копотун (Словаччина); Dr.h.c. mult. doc. PhDr. Paed Dr. ThLic. György HERDICS PHD.MBA.LL.M Professor extraord. (Словаччина); завідувачка кафедри психології, доктор психологічних наук Уляна Михайлишин; президент Європейського інституту післядипломної освіти, доктор права , Йозеф Затько (Словаччина)
Зліва направо: віце-президент Європейського інституту післядипломної освіти доктор юридичних наук, професор Ігор Копотун (Словаччина); Dr.h.c. mult. doc. PhDr. Paed Dr. ThLic. György HERDICS PHD.MBA.LL.M Professor extraord. (Словаччина); завідувачка кафедри психології, доктор психологічних наук Уляна Михайлишин; президент Європейського інституту післядипломної освіти, доктор права Йозеф Затько (Словаччина)

Були обговорені напрямки співпраці щодо реалізації спільних проектів у науковій галузі, про можливості стажування науково-педагогічних працівників, проведенні наукових досліджень. Зокрема, йшлося про програму отримання подвійних дипломів – західноєвропейського та українського зразка – студентами Ужгородського університету спеціальності «Психологія» через навчання на спільних програмах.

За інформацією кафедри психології