Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Гендиректор компанії «Jabil» ділився зі студентами УжНУ правилами успішної професійної реалізації

Як правильно будувати кар’єру, які сучасні тренди ринку праці, що таке власний кар’єрний план, з’ясовувала для себе молодь факультету МЕВ, інженерно-технічного та математичного факультетів під час розмови з Сергієм Карцевим

0 262
11 квітня в рамках проекту «Відкриті лекції топ-менеджерів для студентів УжНУ» відбулася зустріч молоді Ужгородського національного університету з генеральним директором компанії «Jabil» в Україні Сергієм Карцевим, інформує сайт обласного Об’єднання організацій роботодавців «Закарпаття». Практична лекція топ-менеджера одного з найпотужніших підприємств регіону мала на меті ознайомити аудиторію з ефективними підходами докар’єрного зростання та професійного розвитку.
Сергій Карцев
Сергій Карцев

Як правильно будувати кар’єру? Які сучасні тренди ринку праці? Що таке власний кар’єрний план? Всі ці та багато інших питань були розкриті у рамках відкритої лекції з участю студентів факультету міжнародних економічних відносин, інженерно-технічного та математичного факультетів.

За словами генерального директора «Jabil», немає єдиного підходу до побудови кар’єри, тому що кар’єрний шлях втратив свою належність, він став глобальним. «Ключовим для успішної професійної реалізації є планування. Саме кар’єрний план – це те, що визначає ваше бачення власного розвитку на 15–20 років уперед. Треба зрозуміти свої сильні сторони й визначити для себе ту сферу, в якій ви хочете розвиватися», – Сергій Карцев.

Лектор також зауважив, що для розширення кар’єрних можливостей вкрай важливо інвестувати у свій професійний та особистісний розвиток для того, щоб відповідати сучасним вимогам швидкозмінного ринку праці.

Гендиректор компанії «Jabil» ділився зі студентами УжНУ правилами успішної професійної реалізаціїНагадаємо, що проект «Відкриті лекції топ-менеджерів для студентів УжНУ» започатковано Об’єднанням організацій роботодавців «Закарпаття» в березні 2019 року з метою формування нової генерації професіоналів та збереження кадрового потенціалу в регіоні. Серед головних завдань проекту – поєднання навчальної програми університету й практичного досвіду успішних менеджерів, бізнесменів, СЕО; ознайомлення студентів з економічним потенціалом і провідними підприємствами регіону; підвищення рівня професійної компетентності студентів та активізація розвитку молодіжного підприємництва.

Об’єднання організацій роботодавців «Закарпаття» і в майбутньому планує продовжити розкривати перспективи професійної реалізації для студентів ужгородського вишу.

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.