Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

34 студенти УжНУ отримуватимуть іменні стипендії

Стипендію Закарпатської ОДА та обласної ради студенти отримуватимуть уже з липня до кінця 2016 року

0 1 161
34 студенти УжНУ отримуватимуть іменні стипендії
34 студенти УжНУ отримуватимуть іменні стипендії
Під час засідання Вченої ради УжНУ 30 червня затвердили кандидатури на призначення іменних стипендій студентам університету за результатами літньої сесії на І семестр наступного 2016/2017  навчального року.

Загалом вченими радами факультетів рекомендовано 34 стипендії, серед яких – Президента України (4), Верховної Ради (4), Кабінету Міністрів (1), ім. Михайла Грушевського (1), ім. В’ячеслава Чорновола (1), соціальної стипендії українського парламенту для студентів з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей (2), а також стипендій Закарпатської обласної державної адміністрації та обласної ради (21).

За словами ректора Володимира Смоланки, кандидати на призначення іменних стипендій – кращі студенти університету, відмінники, які мають досягнення в науковій роботи, активні в громадському житті та студентському самоврядуванні.

Тож стипендію Президента України отримають:

Лоя Маріанна Іванівна – студентка 5 курсу економічного факультету (спеціальність «Облік і аудит»);

Белей Ярина Любомирівна – студентка 4 курсу факультету іноземної філології (напрям «Філологія» (англійська мова і література));

Скрипинець Юрій Юрійович – студент 5 курсу медичного факультету  (спеціальність «Лікувальна справа»);

Стецько Іван Іванович – студент 4 курсу інженерно-технічного факультету (напрям «Будівництво»).

Іменну стипендію Верховної Ради України:

Поліщук Андрій Володимирович – студент 4 курсу математичного факультету (напрям «Математика»);

Склярова Тетяна Андріївна – студентка 3 курсу юридичного факультету (напрям «Правознавство»);

Гайсак Андрій Іванович  – студент 3 курсу фізичного факультету (напрям «Системи технічного захисту інформації»);

Сачук Анастасія Святославівна – студентка 3 курсу стоматологічного факультету (спеціальність «Стоматологія»).

Стипендію Кабінету Міністрів отримуватиме Обриський Сергій Васильович – студент 5 курсу біологічного факультету (спеціальність «Біологія»).

Академічну стипендію імені Михайла Грушевського – Демчик Михайло Михайлович, студент 3 курсу історичного факультету (напрям «Історія»).

Стипендію ім. В’ячеслава Чорновола – Фрідманська Ірина Михайлівна, студентка 3 курсу філологічного факультету (напрям «Журналістика»).

Соціальну стипендію Верховної  Ради України для студентів вищих навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей у 2017 рік отримуватимуть двоє студентів: 4-курсник юридичного факультету (напрям «Правознавство») Скоблик Христіан Володимирович та 4-курсник фізичного факультету (напрям «Прикладна фізика») Рибак Стефан Олександрович.

Найбільше студентів отримає стипендію облдержадміністрації та обласної ради:

Чекан Тетяна Юріївна – 5 курс, біологічний ф-т (спеціальність «Плодоовочівництво і виноградарство»);

Коштура Неллі Михайлівна – 3 курс, географічний ф-т (напрям «Географія»);

Доргай Жофіа Бейлівна – 3 курс, гуманітарно-природничий ф-т з угорською мовою навчання (напрям «Історія»);

Ріпич Владислава Владиславівна – 4 курс, економічний факультет  (напрям «Економіка підприємства»);

Звонар Вероніка Василівна – 4 курс, ф-т здоров’я  людини (напрям «Здоров’я людини»);

Діброва Іван Євгенійович – 3 курс, інженерно-технічний ф-т (напрям «Будівництво»);

Бічева Яна Сергіївна – 4 курс, ф-т іноземної філології (напрям «Філологія (німецька мова та література)»);

Беца Анастасія Сергіївна – 2 курс, ф-т інформаційних технологій (напрям «Інформатика»);

Рекрутяк Михайло Ярославович – 4 курс, історичний ф-т (напрям «Історія»);

Федина Олена Петрівна – 4 курс, математичний ф-т (напрям «Прикладна математика»);

Раммаль Амай Алі – 4 курс, медичний ф-т (спец. «Лікувальна справа»);

Яблуновська Валерія Вікторівна – 2 курс, ф-т міжнародних відносин (напрям «Міжнародні економічні  відносини»);

Гринь Марі-Надін – 3 курс, ф-т міжнародної політики, менеджменту та бізнесу (напрям «Країнознавство»);

Дзюба Марія Ігорівна – 4 курс, стоматологічний ф-т (спец. «Стоматологія»);

Томишинець Діана Василівна – 4 курс, ф-т суспільних наук (напрям «Практична психологія»);

Тафій Жанетта Олександрівна – 3 курс, ф-т туризму та міжнародних комунікацій (напрям «Туризм»);

Кочемба Аліса Анатоліївна – 4 курс, фізичний факультет (напрям «Фізика»);

Якубишин Марія Віталіївна – 4 курс, філологічний ф-т (напрям «Філологія (українська мова та література)»;

Рашевська Мар’яна Іванівна – 3 курс, хімічний ф-т (напрям «Хімія»);

Величко Павло Олександрович – 3 курс, юридичний ф-т (напрям Правознавство»);

Белей Андріана Миколаївна – 2 курс, Природничо-гуманітарний коледж (спеціальність «Правознавство»).

Іванка Когутич,
фото Роберта Паппа

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.