Англомовні лектори в УжНУ – реальність!
У планах Ужгородського університету – створити власний центр сертифікації!
Нагадаємо, Британська рада допомагає українським ВНЗ у процесі інтернаціоналізації, поліпшуючи таким чином методику викладання фахових предметів англійською мовою.
Проректор із науково-педагогічної роботи Мирослава Лендьел відзначила відмінну роботу ужнівців, а також ознайомила аудиторію із завданнями, які стоять перед вишем у 2017 році.
«Англомовні лектори в УжНУ – реальність! Ми тут зібралися, аби обговорити методи реалізації та способи введення такої інновації. Також маємо на меті організувати навчальний процес у магістратурі англійською мовою. Проте спочатку слід ретельно все обдумати: підготувати якісну матеріальну базу, обладнати лінгафонні класи тощо».
Мирослава Олександрівна додала, що факультет міжнародних відносин уже заявив про готовність експериментувати, адже студенти-міжнародники володіють англійською на високому рівні й готові слухати профільні дисципліни іноземною.
Під час обговорення порушили також питання мотивації студентів до навчання. Згадали і про викладачів, які вже прослухали тренінги від лекторів Британської ради, а після проходження тесту APTIS отримали сертифікати, що підтверджують рівень знання англійської мови. Тепер у планах Ужгородського університету – створити власний центр сертифікації!
Старший викладач кафедри МК, координатор Людмила Коваль поділилась планами на найближчі три місяці, в які входять проходження тренінгу для тренерів у січні, навчання викладачів та участь у симпозіумі з розробки модулів навчальної робочої програми в лютому та конференція у березні, де презентуватимуть результати дослідження, проведеного у 15 вишах України, учасником якого став і наш університет.
На завершення проректор університету додала, що викладачі повинні бути прикладом для студентів щодо вільного володіють іноземною мовою. Мирослава Олександрівна взяла до уваги всі думки й пообіцяла винести їх на обговорення під час засідання Вченої ради УжНУ.