Редакція Медіацентру щиро вітає одну з найкращих своїх кореспонденток Ольгу Брайлян із заслуженим успіхом!

Нагороду Ользі Брайлян вручає Олександр Гороховський
Четвертокурсниця відділення журналістики Ольга Брайлян здобула третє місце в конкурсі «Фактчек для журналістів-початківців», до якого долучилося близько 90 студентів із різних вишів України.

Результати оголосили під час конференції в Києві, на яку запросили 15 авторів найкращих робіт. Захід організувала Асоціація з міжнародних питань за сприяння Міністерства закордонних справ Чехії.

За словами Ольги, брати участь у такому змаганні закликав її науковий керівник, доцент кафедри журналістики Володимир Тарасюк. Володимир Юрійович брав участь у стажуванні, яке влаштовувала названа асоціація, тож допомагав студентці консультаціями.

Четвертокурсниця-журналістка УжНУ – лауреатка всеукраїнського конкурсу з фактчеку«Фактчек допомагає з’ясувати, чи відомі спікери, говорячи про суспільно важливі питання, сказали правду, чи не перекрутили фактів. Це своєрідний вид журналістського розслідування. Тішуся, що мою роботу, яка була пов’язана з соціальною тематикою, оцінили доволі високо. Крім того, мені вдалося поглибити знання, послухавши лекції досвідчених і знаних медійників», – розповіла Ольга.

Так, під час конференції виступили керівник проекту «БезБрехні» Олександр Гороховський, редактор радіо «Свобода» Ірина Штогрін, головний редактор програми «Наші гроші» Олексій Шалайський, директор Могилянської школи журналістики Євген Федченко.

На прогулянці Києвом
Біля пам'ятника Георгію Гонгадзе
Біля пам’ятника Георгію Ґонґадзе

Спікери повідомили про найпоширеніші помилки при фактчекінгу, використання методу в боротьбі з російською пропагандою, говорили про те, що варто знати журналістам-початківцям.

«Завдяки проекту я не тільки мала змогу вдосконалити професійні навички. Організатори оплатили учасникам проживання в готелі, тож наступного дня випала чудова нагода прогулятися Києвом», – радо ділиться студентка.

Ользі Брайлян вручили диплом за третє місце й грошову винагороду – тисячу гривень.

Редакція Медіацентру щиро вітає одну з найкращих своїх кореспонденток зі здобутим успіхом! Нехай перо завжди буде легким, а слово точним. Нових тобі звершень! Олю, пишаємося тобою! 🙂
Медіацентр УжНУ