Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Випускники військової кафедри присягнули на вірність українському народові

Після урочистого виконання Державного гімну майже сто вчорашніх курсантів пройшли маршем площею Народною Ужгорода уже як лейтенанти запасу

0 416

Випускники військової кафедри присягнули на вірність українському народові

Кафедра військової підготовки УжНУ стає дедалі популярнішою: нині сюди активно йдуть не лише студенти, а й ті, хто давно навчання завершив і вже працює. 20 липня майже сотня випускників кафедри склала присягу на вірність народу України.

Перед урочистою подією випускників благословив капелан Іван Ісаєвич.

Володимир Смоланка
Володимир Смоланка

А після покладання квітів до пам’ятника Тараса Шевечнка з вітальним словом до новоспечених лейтенантів запасу звернувся ректор УжНУ Володимир Смоланка: «Впродовж двох років ви опановували військову справу, вчилися працювати індивідуально і в групах, шукали спільно оптимальні рішення. Нині перед вами широкий шлях, своя доля. Ви молоді, сповнені енергії, сил, ідей. Ви патріотичні. Запам’ятайте ті слова, які сьогодні говоритимете під час військової присяги, і ніколи їм не зраджуйте».

Леонід Хода
Леонід Хода

Перший заступник командира 128-ї бригади Леонід Хода висловив подяку молоді за вибір, а їхнім батькам – за дітей, викладачам – за те, що діляться знаннями, і побажав жити з Україною в серці. Своєю чергою, до вітань долучилися й батьки випускників.

А випускник кафедри Владислав Котигорошко висловив упевненість у готовності однокурсників захищати Україну, зокрема зауважив: «Навчання на кафедрі – це більше, ніж просто навчання по п’ятницях, виїзди на полігон та носіння військової форми. Це школа життя, про яку не напишуть книг. Дякую викладачам, що виховували в нас дисципліну, організованість та мужність. Бажаю всім нам мирного неба над головою».

Випускники військової кафедри присягнули на вірність українському народовіПісля урочистого виконання Державного гімну вчорашні курсанти пройшли маршем площею Народною уже як випускники-лейтенанти запасу.

Ксенія Шокіна
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.