Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Фізичний факультет вперше за чотири роки обрав найгарнішу першокурсницю

На «Між УжНУ – 2018» фізфак представить Юлія Баран!

0 567

Факультет, який протягом останніх років славився нестандартним святкуванням Дня першокурсника, вирішив урізноманітнити студентське життя неповторним дійством у форматі «Міс фізичний факультет – 2018».
Іван Граб та Олександр Олень
Іван Граб та Олександр Олень

З перших хвилин увагою залу заволоділи молоді й амбіційні ведучі, колишні студенти підрозділу Іван Граб та Олександр Олень.

Володимир Лазур:
Володимир Лазур:

З привітальними словами звернувся до всіх присутніх і декан фізичного факультету Володимир Лазур: «Я можу гордо сказати, що це найвеличніше свято на фізичному факультеті. Наших першокурсників чекає важка, проте плідна праця протягом наступних шести років в одній із найскладніших галузей науки. Але сьогодні ми не на цьому будемо акцентувати. Вся наша увага – новобранцям фізфаку.

Дорогі першокурсники, я бажаю вам добра, щастя, процвітання, а головне – явити світові нових Ейнштейнів».

Володимир Юрійович дав обіцянку зробити наступний день вихідним, за умови якщо вечір удасться бездоганним. А яке ж свято без фото з деканом? Селфі – в студію!

Перший хвилюючий момент – вихід конкурсанток у діловому стилі, адже справжній леді притаманні такі риси характеру як стриманість, упевненість в собі, цілеспрямованість.

Олександр Білак
Олександр Білак

Аби підтримати красунь на свято завітав і заступник міського голови Олександр Білак, який висловив привітання від імені міської ради: «Ми й надалі будемо підтримувати фізичний факультет. У вас тут тільки чарівні і сміливі дівчата, тому кожна з них уже перемогла».

«2 гігабайти»
«2 гігабайти»

Щоб додати цікавості, ведучі звернулися до залу з інтерактивом, пожартували з гостям, улаштували традиційну перекличку курсів. Додали вечору ще порцію гумору команди КВН «Дробовик бітбоксер» та «Райдужний єнот».

Українки – найгарніші дівчата, а українки, які навчають на фізичному факультеті, ще й найрозумніші. Продемонструвати це вирішили й конкурсантки у другому виході – «Українському». Саме продефілювавши у національному вбранні дівчати довели, що їхня врода незрівнянна. Аби переконати присутніх, що міс повинна бути не тільки вишуканою й гарною, а й розумною та кмітливою, провели інтелектуальний конкурс.

За кілька хвилин сцену підкорювала ще одна команда КВН – представники фізичного факультету з промовистою назвою «2 гігабайти». Наприкінці до них приєднався Олександр Кудін – один із натхненників творчих подій на факультеті – разом із іншими хлопцями виконали своєрідний гімн рідного факультету. Вразила своїм незабутнім голосом Маріанна Жеймонська у композиції Океану Ельзи «Я так хочу».

Гостям заходу представили короткий відеоролик про підготовку дівчат до цієї масштабної події, підготувавши всіх до головного – «Вечірнього» – виходу.

Юлія Баран
Юлія Баран

Допоки журі відлучилися підраховувати голоси, увагою залу заволоділа одна з учасниць конкурсу Валерія Фонтош, продекламувавши вірш Ліни Костенко «Я егоїстка? Мабуть, ви праві». Відтак Роберт і Беата Чабіни виконали діодне шоу.

Найпершими оголосили номінації, які обирали не члени журі. «Міс фото» стала Валентина Руснак, яка за кілька хвилин виборола ше один титул – «Міс глядацьких симпатій».

Тримаючи інтригу, поступово називали інших лауреаток: «Міс грація» – Тетяна Петришинець, «Міс ніжність» – Надія Кастровська, «Міс вишуканість» – Владислава Гарбуз, «Міс чарівність» – Дарина Коровська, «Міс посмішка» – Юлія Баран, «Міс елегантність» – Валерія Фонтош, «Міс оригінальність» – Валентина Руснак, «Міс загадковість» – Мирослава Кресяк.

Настала найвідповідальніша мить… І «Міс фізичного факультету»… – Юлія Баран!

Вітаємо всіх дівчат з перемогами, бажаємо наступних усіпіхів у всіх починаннях, а Юлії – гідно представити факультет на «Між УжНУ – 2018».

Вікторія Кенідра

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.