Новою головою студради університету стала кореспондентка Медіацентру

Вітаємо другокурсницю відділення журналістики, позаштатну кореспондентку Медіацентру УжНУ Вікторію Кенідру з перемогою на виборах!

Вікторія Кенідра
Вікторія Кенідра (фото з офіційного сайту УжНУ)
4 червня студентство Ужгородського університету обирало собі нового очільника. Вибори, що відбувалися на восьми дільницях у різних корпусах вишу, завершилися більш ніж упевненою перемогою другокурсниці відділення журналістики філологічного факультету, позаштатної кореспондентки Медіацентру УжНУ Вікторії Кенідри, котра здобула понад половину голосів тих, хто взяв участь у волевиявленні.

Щиро вітаємо Вікторію з цим успіхом! Хай час перебування на чолі студентської ради УжНУ збагатить корисним досвідом, принесе приємні відчуття від добре реалізованих проектів, вдалих заходів, творчої атмосфери в колі однодумців!

Вл. інф. Медіацентру