Звання першої леді хімфаку здобула Тетяна Чонтош, яка також перемогла в номінації «Міс усмішка»

0 1 147
Дана Берексазі та Діана Островська
Головну урочисто-розважальну подію першої половини навчального року хімічний факультет відзначив у «Ювентусі». Саме там хіміки й екологи відродили святкування Дня першокурсника та назвали головну леді підрозділу.

Ведучими вечора стали чарівні четвертокурсниці Дана Берексазі та Діана Островська.

Василь Лендєл

На початку заходу з вітальним словом виступив декан Василь Лендєл: «День першокурсника у хіміків завжди цікавий тим, що нас хоч і мало, але зал майже заповнений. Це означає: хімічний факультет, насамперед дівчата, популярні в університеті й у місті.

Бажаю всім гарно провести вечір, новачкам — влитися в сім’ю хіміків. Здоров’я, радості, успішного навчання!».

За корону першої вродливиці змагалося 8 дівчат, які порадували присутніх п’ятьма виходами. Вперше дефілювали на сцені для знайомства, відтак показалися в народних строях, тоді вбралися по-осінньому (у верхній одяг), зрештою, не могли проігнорувати професійний стиль (конкурсантки постали перед публікою в білих халатах). Завершальною стала поява дівчат у вечірніх убраннях разом із кавалерами.

Хімічний факультет УжНУ гучно відновив святкування Дня першокурсника й обрав Міс-2017Журі в складі очільника хімфаку Василя Лендєла та його заступника Ігоря Барчія, представника міжнародної косметичної компанії Еріки Сури, директора нічного клубу, диджея Василя Старка пильно оцінювало вроду учасниць.

Красуні хімфаку

За результатами голосування титули розподілили так: «Міс глядацьких симпатій», «Міс Faberlic», «Грація» – Ольга Мішустіна; «Привабливість» – Аліна Гурч;  «Чарівність» – Христина Усик; «Артистичність» – Галина Миськів; «Сором’язливість» – Наталія Ігнацевич; «Загадковість» – Катерина Немеш; «Міс елегантність» і віце-міс хімфаку – Василина Шикула.

А звання Міс хімічного факультету 2017 здобула Тетяна Чонтош, яка також перемогла в номінації «Міс усмішка».

Тетяна Чонтош

День першокурсника у хіміків та екологів виявився по-справжньому емоційним: піднесеним, веселим, захопливим, гомінким, хвилюючим, радісним.

Ноти урочистості були в промові декана й присязі першокурсників. Чимало жартів про те, як студенти випрошують лайки у викладачів, випадки в деканаті, стан юнаків і дівчат після нічної дискотеки й не тільки, – лунало від збірної команди КВН хімфаку. Своєю чергою, студентка зі Львівщини розповіла про закарпатських пікаперів, котрі знайомляться на кшталт «ей мала, ти вудкі?» Також дівчина з допомогою «шляпи» читала думки присутніх. А от четвертокурсниці презентували пісні про життя студентів, показали чого не варто робити на модульній контрольній.

Крім того, вокальні номери представили Валерія Омелюк і Анетта Гельмеці. Ефект-студія «Bada Boom» зачарувала світловим шоу.

Солодкий презент

Емоційним було й звернення академнаставників до першого курсу. Так, Світлана Делеган-Кокайко, Степан Мільович, Іванна Стерчо наголосили, що хіміки та екологи Ужгородського національного університету — одна сім’я. Надпис «хіміки + екологи» був і на торті, який  викладачі подарували своїм вихованцям.

Святкування продовжили запальними танцями в одному з нічних клубів міста.

Ольга Брайлян