Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Вихованці й вихованки кафедри військової підготовки УжНУ «відстрілялися» біля Ярка

Курсанти другого року навчання вправлялися в стрільбі з автомата Калашникова по цілях, що з’являються

0 283

Вихованці й вихованки кафедри військової підготовки УжНУ «відстрілялися» біля Ярка

Днями на полігоні поблизу села Ярок на Ужгородщині курсанти-другокурсники кафедри військової підготовки Ужгородського університету вправлялися в стрільбі з автомата Калашникова по цілях, що з’являються.

Розпочалися збори з шикування біля підрозділу й інструктажу завідувача кафедри Василя Олійника. З його уст пролунала й не надто приємна новина: кількох їхніх кількох колег наказом ректора відраховано за невідвідування занять. Що ж, дисципліна – один із визначальних чинників становлення майбутніх військових.

Прибувши на полігон, студенти кожного взводу дістали свого інструктора, який докладно ознайомив молодь із правилами безпеки при стрільбі.

Вихованці й вихованки кафедри військової підготовки УжНУ «відстрілялися» біля Ярка
До стрільби готовий

Першими по магазини з кулями побігли майбутні артилеристи, з яких і розпочалося навчання.

«До сьогоднішніх тренувань курсанти вивчили теоретичну частину, виконали вправи в інтерактивному тирі кафедри, а тепер показали, що вміють стріляти й з реальної зброї, психологічно готові тримати її в руках. Загальна оцінка, думаю, – «добре». Погода внесла свої корективи: дуже заважав туман. У цілому я задоволений цим практичним заняттям», – поділився завідувач кафедри Василь Олійник.

До слова, цьогоріч вступна кампанія на кафедрі військової підготовки тривала до кінця вересня. Удалося набрати 105 курсантів. Серед найприємнішого: підрозділ стає дедалі популярнішим серед дівчат, яких нині навчається втричі більше, ніж минулого випуску.

Юрій Піясюк
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.