Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Учасники з 27 країн світу долучилися до IX Української наукової конференції з фізики напівпровідників в УжНУ

Наступний форум науковців відбудеться через 2 роки також в Ужгороді

0 339
Як уже повідомляв Медіацентр, 22–26 травня в Ужгороді тривала IX Українська наукова конференція з фізики напівпровідників. Її ініціаторами стали ряд наукових закладів Національної академії наук України та Ужгородський національний університет. Захід присвятили 100-річчю з дня народження колишнього ректора УжНУ професора  Д.В. Чепура та 120-річчю з дня народження колишнього директора інституту фізики напівпровідників академіка В.Є. Лашкарьова.

Учасники з 27 країн світу долучилися до IX Української наукової конференції з фізики напівпровідників в УжНУУ науковому форумі взяли участь понад 75 учасників, що зареєструвалися безпосередньо на конференції. Понад 50 учасників узяли участь у режимі онлайн. Студенти вишу, аспіранти й викладачі, а це понад пів сотні осіб, брали участь в роботі конференції без реєстрації.

На заході була представлена велика група учасників з академічних установ, вищих навчальних закладів та науково-промислових організацій з усіх регіонів України. Високою була й міжнародна активність науковців з 27 країн світу: Польщі (12), Німеччини (11), Угорщини (17), Чехії (2), Словаччини (8), Франції (11), Румунії (4), Швеції (1), Великої Британії (2), Італії (17), США (3), Китаю (6), Литви (3), Латвії (3), Ірландії (3), Ізраїлю (2) Канади (2), ОАЕ (1), Азербайджану (3), Португалії (6), Іспанії (4), Туреччини (1), Індії (1) та ін.

Загальна кількість поданих на конференцію тез доповідей становила 187. Всі попередньо відібрані 22 доповіді зі статусом пленарних і запрошених були проголошені. Доповіді були представлені за науковими напрямами конференції (нові фізичні явища в об’ємних напівпровідниках, фізичні явища в низько- і квантово-розмірних структурах, фізика напівпровідникових приладів, матеріалознавчі й технологічні аспекти перспективних напівпровідникових матеріалів), охопили актуальні сучасні напрями досліджень в галузі фізики напівпровідників.

Наступна конференція відбудеться через 2 роки також в Ужгороді (див. рішення конференції).

Організатори наукового форуму висловлюють подяку ректорату УжНУ за створення чудових умов для проведення конференції, дирекції готелю «Дружба» – за пільгове поселення учасників заходу, дирекції їдальні «Народна» – за організацію кава-брейків, деканесі факультету туризму та міжнародних комунікацій Наталії Габчак – за організацію екскурсій.

За інформацією голови локального оргкомітету професора Володимира Міци
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.