Кафедрі сімейної медицини та амбулаторної допомоги УжНУ подарували генератор

В УжНУ попри війну та перебої з електропостачанням й далі готуватимуть сімейних лікарів і вузькопрофільних спеціалістів

Кафедрі сімейної медицини та амбулаторної допомоги УжНУ подарували генератор

Днями на кафедру сімейної медицини та амбулаторної допомоги медичного факультету №2 представники Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів передали дизельний генератор.

Завідувач кафедри Павло Колесник зауважує, що навчання українських та іноземних студентів медичного факультету №2 триває.

– Цей генератор допоможе нам освітлювати і опалювати приміщення кафедри, тож освітній процес не перерветься. Ми продовжуємо готувати сімейних лікарів та вузькопрофільних спеціалістів попри війну та перебої з електропостачанням. Дякуємо нашим давнім друзям із Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів за постійну підтримку, — каже Павло Колесник.

Медіацентр УжНУ