Куди ужнівцям нести монетки по 25 копійок на добру справу?

Куди ужнівцям нести монетки по 25 копійок на добру справу?

Минулого тижня Медіацентр розповів про благодійну ініціативу Національного банку України «Монетки дітям», яку підтримав Волонтеріат УжНУ. В університетських корпусах уже розмістили скриньки для збору монеток. Де їх шукати, розповіла координаторка Волонтеріату Ганна Мелеганич.

«Ми не очікували, що публікація про збір монеток матиме так багато переглядів. Отже, люди цікавляться ініціативою і в неї є шанс на успіх. Ми вже встановили пластикові пляшки для збору (адже саме така тара обумовлена ініціаторами акції) та розмістили їх у навчальних корпусах й університетських гуртожитках. Із 10 до 24 вересня у будні можна приносити монетки в місця збору», – повідомляє Ганна Мелеганич.

Куди нести монетки?

1. Будівля ректорату (пл. Народна, 3);
  2. Факультет історії та міжнародних відносин (пл. Народна, 3);
  3. Головний корпус УжНУ (вул. Університетська, 14);
  4. Гуртожиток №4 (вул. Університетська, 12А);
  5. Факультет післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки (вул. Собранецька, 148);
  6. Зелений корпус (вул. Заньковецької, 89);
  7. Природничо-гуманітарний фаховий коледж (вул. Українська,19).

Скриньки стоять у фоє приміщень.

Із питаннями та пропозиціями звертайтеся за телефонами: 0976535138 (Аня Саган, координаторка акції, студентка ФМЦТ) або 0509093018 (Ганна Мелеганич, координаторка Волонетріату УжНУ).

Довідково: Акція «Монетки дітям» має на меті зібрати монетки, номіналом 25 копійок, які вийшли із обігу, та допомогти онкохворим дітям. Наразі, за даними Нацбанку України, на руках в українців близько 400 млн гривень монетами по 25 копійок.
Ксенія Шокіна