Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Математики визначали «Хто зверху»

Перемогу в інтелектуальній грі здобули хлопці

0 133

Аналог популярної телегри «Хто зверху» днями вперше влаштували на математичному факультеті для студентів усіх курсів. Чим запам’яталася цікава боротьба, дізнавався Медіацентр.

Учасники традиційно розділилися на дві команди – хлопців та дівчат. Дружна боротьба виявилася запеклою, насиченою й веселою.

Завдання організатори продумували самостійно: приміром, один із команди мав відгадати, зображення якого визначного математика показують за його спиною; гуртом відповідали на математичні питання на швидкість та ще й стоячи на одній нозі; відтак відгадували пісні «Два кольори» та «108», які чув лише один із членів команди й показував пісню мімікою та жестами; конкурс «Ану позирай» перевіряв логіку учасників; а насамкінець учасникам потрібно було показати 5 математичних термінів (наприклад, командою стати у формі циліндра).

«Ніколи раніше не брав участі в чомусь подібному! Дуже сподобалися цікаві завдання, дружний колектив (на матфаку всі свої), справді було з чого посміятися. А конкурс зі складанням фігур з учасників змусив нас стати в прямому сенсі «одним цілим» – є що згадати!», – розповідає четвертокурсник спеціальності «прикладна математика» Вадим Герич.

Перемогу у грі здобули хлопці – вони отримали пам’ятний кубок та грамоти, утім грамотами нагородили й дівчат.

Співорганізаторка гри, голова НТСА Андріана Шовак запевняє, що в мабутньому таку інтелектуальну гру планують влаштувати ще й між студентами та викладачами.

Ксенія Шокіна,
фото Владислави Ганчич

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.