Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Дивовижні досліди одразу на сцені: хімічний факультет відзначив День першокурсника

Міс хімічного факультету ’2019 стала Світлана Тадич, котрій віддали симпатії і глядачі в залі

0 356
У великій залі ректорату хімічний факультет Ужгородського національного університету влаштував традиційний День першокурсника, під час якого обрали головну красуню підрозділу. Розпочали виступом студентського гурту «Колапс».
Василь Лендєл
Василь Лендєл

На початку до нової генерації хіміків та екологів звернувся декан Василь Лендєл: «Радий вітати вас на нашому факультеті. Ті студенти, які хочуть бути висококваліфікованими спеціалістами, обирають хімфак. Хоча тут ви будете не тільки вчитися, а й займатися науковою, а також спортивною, громадською, художньою діяльністю. Викладачі хімічного факультету — наші випускники, і ми докладемо зусиль, аби підготувати справжніх професіоналів».

Василь Георгійович вручив грамоти за підготовку призерів обласного етапу МАН завідувачу й доценту кафедри органічної хімії Михайлові Ониську та Максимові Фізеру, а також доценту кафедри екології та охорони навколишнього середовища Олегові Глуху. Відзначили й студентів-активістів.

Дивовижні досліди одразу на сцені: хімічний факультет відзначив День першокурсникаЗаступниця декана з виховної роботи Василина Русин у вітальному слові підтримала претенденток на корону: «Наші учасниці вже всі перемогли, але вони дуже хвилюються, тож підтримаймо їх. Дорогі першокурсники, студентами стають після сесії, тож бажаю добре її скласти. А ще — активно влитися в колектив хімічного факультету. Зі святом, усім успіхів!»

Упродовж вечора конкурсантки постали в різних образах. Спочатку дефілювали в одязі ділового стилю. Під час другого — професійного — вражали дослідами одразу на сцені. Відтак був вихід у піжамах. В інтелектуальному конкурсі дівчата відповідали на питання: що роблять, аби бути красивими, яку дитячу рису характеру хотіли б повернути, чому знаменитостей називають зірками та інші.
Дивовижні досліди одразу на сцені: хімічний факультет відзначив День першокурсника
Дивовижні досліди одразу на сцені: хімічний факультет відзначив День першокурсникаПоміж тим організатори підготували насичену концертну програму. Публіку веселили команда КВН хімфаку «Без Б», першокурсники з мініатюрою, Ангеліна Кузьма зі стендапом та Марія Вовчанська з віршем про студентське життя. Другокурсниці показали драйвовий танцювальний флешмоб, а Валерія Омелюк, Анетта Гельмеці, Лідія Ірчак, Сергій Данча вражали пісенними виступами.

Наприкінці вечора до першокурсників звернулися їхні академнаставники Максим Фершал, Оксана Сухарєва, Олег Глух. Побажали бути успішними, відчувати задоволення від студентського життя, щоб граніт науки не був твердим, віри в себе, а також подарували торти.

Зі святом молодь привітав і заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак.

Дивовижні досліди одразу на сцені: хімічний факультет відзначив День першокурсникаІ ось — момент, якого всі чекали. Дівчата з’явилися на сцені у вечірніх сукнях. А журі у складі викладачів, студентів і спонсорів визначило переможницю. Результати оголосив декан, зауваживши, що було складно зробити вибір, бо всі дівчата — красуні. У підсумку Віолетта Федорко здобула титул «Міс усмішка», Людмила Гарапко — «Інтелект», Яніна Мучичка — «Міс фото». Олександру Хмельовську визнали найніжнішою та найхаризматичнішою. Ганна Михалчук має стрічку «Міс вишуканість» і звання першої віцеміс.

А міс хімічного факультету’2019 стала Світлана Тадич, котрій віддали симпатії і глядачі в залі. Думка журі та публіки виявилася однаковою.

Ольга Брайлян,
фото Миколи Запотоцького
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.