Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Вечірку для першачків «Say «Hello»» влаштували на філфаку

Студентки мали можливість представити себе, розповісти про перші враження від нового етапу життя, поділитися сподіваннями на майбутнє, повипитувати у старших колегинь «секретики філфаку»

0 242

Вечірку для першачків «Say «Hello»» влаштували на філфаку

На філологічному факультеті УжНУ університетське життя розпочинають із родинних посиденьок, щоб кожен відчув себе як удома.

Вечірку для першачків «Say «Hello»» влаштували на філфакуПочали вечірку зі знайомства першокурсниць зі студактивом підрозділу. Студентки мали можливість представити себе, розповісти про перші враження від нового етапу життя, поділитися сподіваннями на майбутнє, повипитувати у старших колегинь «секретики філфаку». Солодощі й смачні напої сприяли теплій і відкритій атмосфері.

Ангеліна Йовбак
Ангеліна Йовбак

«Філфак славиться своїми традиціями: вечірка-знайомство для першачків – одна з них. Торік ми організували піжамну вечірку, цьогоріч вирішили зупинитися на варіанті без дрес-коду – веселих, «домашніх» посиденьках, де кожна з новеньких зможе дізнатися про важливі у студентському житті питання, розслабитися, у неформальній обстановці більше дізнатися одна про одну. Студенткам неодмінно треба знати, що тепер у них є ще один дім, де їм завжди будуть раді!» – коментує захід новоспечена очільниця студпрофкому факультету Ангеліна Йовбак.

 Іванка Дичко
Іванка Дичко

Удосталь потеревенивши, молодь перейшла до розважальної програми, де в пригоді стала весела гра у фанти. Кумедні завдання й іще більш кумедне їх виконання від креативних учасниць зробили вечір незабутнім для всіх.

Першокурсниця Іванка Дичко зізнається, що пристосуватися до нових умов і напруженого графіку досить важко. Адже самостійне життя потребує більше зусиль і відповідальності. Та з такою підтримкою від нових друзів, каже дівчина, труднощів не боятиметься. Особливо якщо такі вечірки будуть частішими, для цього ладна вступати на філфак хоч щомісяця ☺.

Юлія Шипович
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.