На кафедрі психології першокурсників ознайомлювали зі специфікою написання наукових досліджень

Молодь дізналася про основні вимоги до наукових статей, монографій, особливості виступу на вітчизняних та міжнародних конференціях

Завідувачка кафедри психології Уляна Михайлишин та старша викладачка Світлана Ісаєвич зі студентами
Студенти-першокурсники спеціальності "Психологія"
Студенти-першокурсники спеціальності “Психологія”
У рамках навчальної дисципліни «Вступ до спеціальності» відбулася зустріч завідувачки кафедри психології, доктора психологічних наук У. Михайлишин, старшої викладачки С. Ісаєвич та асистенток І. Юхименко, І. Шмідзен з першим курсом спеціальності «Психологія». Обговорювали питання проблематики наукових психологічних досліджень.

Завідувачка кафедри Уляна Михайлишин розкрила специфіку представлення результатів досліджень. Розповіла про основні вимоги до наукових статей, монографій, особливості виступу на вітчизняних та міжнародних конференціях.

Зустріч сприяла формуванню уявлень першокурсників щодо наукової роботи в галузі психології та викликала жвавий інтерес студентів.

За інформацією кафедри психології