Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Черговий сезон спартакіади викладачі університету закрили на легкоатлетичних доріжках стадіону «Авангард»

У підсумковому етапі змагалися у веселих стартах, бігу, стрибках та метанні тенісних м’ячиків

0 2 086
У представників Ужгородського університету є низка традицій: колеги з різних факультетів демонструють, що наш виш не випадковий набір окремих підрозділів, а відомий далеко за межами області монолітний науково-освітній організм. Одним із чудових об’єднавчих заходів в УжНУ є ініційована профспілковою організацією спартакіада викладачів і співробітників – змагання, які цього сезону відбулися вдванадцяте поспіль.

Черговий сезон спартакіади викладачі університету закрили на легкоатлетичних доріжках стадіону «Авангард»Як каже недавно створений мем: «Стадіон так стадіон!» Через увесь зимово-весняний сезон був протягнутий ланцюг багатотурових перегонів. Різні факультети змагалися за шашковими і шаховими дошками, малотенісними столами, в басейні, на бадмінтонних, волейбольних, баскетбольних та футбольних майданчиках. І ось нарешті черга дійшла до королеви спорту – легкої атлетики, яка мала розсудити всі колективи друзів. Хто з них яку посяде сходинку на нескінченнму і безпрограшному п’єдесталі?

Родзинкою і стартовим сигналом битви «легких атлетів» традиційно стали переповнені емоціями сімейні старти, в яких узяли участь представники факультету суспільних наук, інформаційних технологій, фізики та юристи. Весела естафета: 20 метрів бігла дитина, 30 м – мама і 50 – тато запалила над стадіоном вогник вболівальницького фанатизму.

Черговий сезон спартакіади викладачі університету закрили на легкоатлетичних доріжках стадіону «Авангард»Черговий сезон спартакіади викладачі університету закрили на легкоатлетичних доріжках стадіону «Авангард»Тепло і голосно трибуни підтримували учасників забігів, радіючи перемогам своїх улюбленців. І це був тільки початок спортивного шоу. Далі стрибки, метання тенісних м’ячиків і, звісно ж, нагороди та цінні призи від профспілки університету, які вручали організатори дійства Тамара Суран, Олександр Конопльов та Василь Шароді. Ще тривалий час сімейні тіми не хотіли покидати місце для нагородження, роздаючи позитивні емоції всім присутнім.

А далі почалася спортивна безкомпромісна боротьба викладачів за свою частку перемоги. Команди айтівців фізиків, суспільників, юристів, істориків, міжнародників різних мастей та економістів перевіряли на швидкісні стандарти нове покриття стадіону й давали експертну оцінку піщаним секторам для стрибунів. Особливі хвилі овацій зірвали хоч і не найбільш дальні, але мегатехнічні стрибки капітана команди факультету суспільних наук Федора Шандора і фізика Петра Маркевича, які вихопили в інших спортсменів найголовніший приз змагань – глядацькі симпатії.

Любов трибун завжди залишиться на боці ефектності, залишаючи позаду показники ефективності. Загалом же у цих перегонах, як і у всій спартакіаді 2019 року, безперечно, перемогла дружба. А на «Авангарді» особливо швидкі на стометрівці та спроможні до затяжного польоту в піщану яму, крім задоволення від боротьби, отримали ще й медалі та грамоти. Описувати подвиг кожного з них – уже справа факультетських спортивних літописців.

За інформацією доцента кафедри археології, етнології та культурології Ігоря Прохненка,
фото з соцмережі Фейсбук
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.