Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

На математичному факультеті осучаснюють освітні програми

У рамках прикладної інформатики готуватимуть фахівців із проектування та розробки комп’ютерних програм, де поряд із сучасними мовами й технологіями програмування, студенти зможуть опанувати й застосовувати методи штучного інтелекту

0 255
Найбільше цінується той працівник, котрий цікавиться сучасним станом речей та в курсі новинок. Особливо це стосується інформаційних та комп’ютерних технологій. На математичному факультеті це добре розуміють, тож працюють над оновленням та осучасненням освітніх навчальних програм, аби ті відповідали вимогам сьогодення.
На математичному факультеті осучаснюють освітні програми Михайло Повідайчик, декан математичного
факультету
– У рамках спеціальності «Прикладна математика» готуємо студентів за двома освітніми програмами: прикладна інформатика та прикладна математика. Нещодавно ми затвердили оновлені освітні програми цієї спеціальності, які стали більше практично спрямовані. Зокрема, у навчальні плани були включені такі сучасні мови програмування, як C#, JavaScript, ASP.NET, JAVA, Python, а також HTML, CSS та ін. При цьому ми враховували пропозиції і роботодавців, і наших випускників, які досягли певних успіхів у професійній діяльності. І надалі будемо робити все можливе, щоб наші випускники мали конкурентні переваги на сучасному ринку праці

На математичному факультеті осучаснюють освітні програмиКрім вивчення основних навчальних дисциплін, студенти-математики мають змогу безкоштовно відвідувати різноманітні гуртки, де вивчатимуть основи робототехніки, роботу з 3D-сканером та 3D-моделювання, розробку мобільних додатків для Android та інших операційних систем.

Федір Гече
Федір Гече

Завідувач кафедри кібернетики і прикладної математики Федір Гече розповів про особливості освітньої програми з прикладної інформатики: «Цьогорічною новинкою нашої кафедри є освітня програма з прикладної інформатики, за якою готуватимуть фахівців із проектування та розробки комп’ютерних програм. Особливістю спеціалізації є те, що поряд із сучасними мовами й технологіями програмування, студенти матимуть можливість опанувати й застосовувати методи штучного інтелекту, які є в основі різних пошукових систем, систем захисту інформації та діагностики.

Кафедра має багаторічний досвід підготовки фахівців ІТ-сфери. Наші випускники набувають високого рівня професійної підготовки і є запитаними в різних ІТ-фірмах як на Закарпатті, так і в Україні загалом. Нині вони успішно працюють у SharpMinds, Intellias, KindGeek, WhiteLabel, Astound Commerce, Think Mobiles та в інших фірмах.

Якщо говорити про плани на майбутнє, то на нашій кафедрі в рамках прикладної інформатики наступного навчального року працюватимуть ще два гуртки: «Основи Android-розробки» та «Основи Unity 3D», якими керуватимуть наші випускники аспіранти.

Також відзначимо, що студенти мають можливість продовжувати навчання у нас у магістратурі, аспірантурі й навіть докторантурі.

Отож, якщо бажаєте стати фахівцями з проектування та розробки комп’ютерних програм, то запрошуємо Вас  навчатися на математичний факультет за освітньою програмою з прикладної інформатики».

Нагадаємо, для вступу на державне замовлення на всі спеціальності матфаку абітурієнтам потрібно скласти ЗНО з української мови та літератури, математики, іноземної мови / фізики. Зверніть увагу: для охочих навчатися за кошти фізичних чи юридичних осіб на освітні програми «Прикладна інформатика» та «Системний аналіз» необхідний набір сертифікатів ЗНО з української мови та літератури, математики, географії / біології.

Ксенія Шокіна
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.