На математичному факультеті пам’ятають всіх своїх викладачів

Над підготовкою меморіального стенду працювали і викладачі, і студенти

На математичному факультеті пам’ятають всіх своїх викладачів
Цього року математичному факультету виповнюється 50. Напередодні навчального семестру тут провели збори трудового колективу, а ще – відкрили пам’ятний стенд.

Історія факультету тепер увіковічнена і доступна широкому загалу. Без сумніву, вона може зацікавити не лише студентів-математиків, а й тих, хто має тут пари чи просто приходить у гості.

На фотографіях – не тільки викладачі матфаку, а й інженерно-технічного факультету та факультету інформаційних технологій. Загалом зібрали 177 світлин викладачів.

Віднайшли й архівні світлини корпусів, де колись розміщувався математичний факультет.

На математичному факультеті пам’ятають всіх своїх викладачів

Стенд відкривали урочисто: про тих, кого зображено на ньому, і тих, хто втілював ідею в життя, розповів декан факультету Михайло Повідайчик. Завітав до своїх і проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Король. Серед іншого відзначив, що такого немає на жодному факультеті.

Над підготовкою стенду працювало багато людей – і викладачі, і студенти. Виконано величезну роботу, і тепер кожен, хто зайде на факультет, має змогу побачити крізь час усіх викладачів математики в Ужгородському університеті.

Вл. інф.
Фото Асі Свид