Ефективне управління, модернізація освіти, інновації в науці – пріоритети УжНУ в новому навчальному році

Володимир Смоланка представив звіт про заходи в УжНУ за перше півріччя 2016-го та плани на рік наступний

31 серпня у Великій залі ректорату Ужгородського національного університету відбулося урочисте розширене засідання Вченої ради вишу.

Урочисто відкрила захід чоловіча хорова капела УжНУ «Боян» – виконали Державний Гімн та молитву за Україну. Після цього хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих українських бійців у АТО.

Відтак слово взяв ректор Ужгородського національного університету Володимир Смоланка.

Очільник вишу представив звіт про заходи в УжНУ за перше півріччя 2016-го року. Розповів про пріоритети роботи, серед яких демократичне та ефективне управління, модернізація та конкурентоспроможність освіти, інновації в науці, а також соціальний розвиток та громадське життя університету. Крім того, Володимир Іванович представив звіт фінансових витрат вишу за вказаний період, надав інформацію стосовно відсотків на депозитному рахунку.

На засіданні було згадано про зміни, що мали місце в УжНУ протягом першого півріччя, а також проанонсовано плани на наступний семестр. Окремої уваги ректор надав розвитку англійської мови – говорив як про впровадження програм навчання іноземної для викладачів, так і створення умов для удосконалення її студентами. Між іншим, було згадано і про розширення спеціальностей з викладанням англійською мовою для іноземців.

Засідання завершив виступ гостя заходу – мера Ужгорода Богдана Андріїва. Він привітав колектив Ужгородського національного університету з початком навчального року, побажав плідної роботи й запевнив, що працівники вишу можуть і надалі розраховувати на тісну співпрацю з мерією.

Антоніна Чундак,
фото, відео Роберта Паппа