Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Напередодні свят на філфак завітали представники Генерального консульства Словацької Республіки

Учасники міжнародної зустрічі обговорили співпрацю між установами, висловили низку ідей, ще й привітали одне одного з прийдешніми святами та обмінятися подарунками від Святого Миколая

0 250
8 грудня на кафедру словацької філології філологічного факультету завітали високоповажні гості – Генеральний консул Словацької Республіки в Ужгороді Павол Паніс та економічний дипломат Генконсульства СР інж. Даніел Цабан.
Під час зустрічі на кафедрі словацької філології
Під час зустрічі на кафедрі словацької філології
Наталія Петріца
Наталія Петріца

Пан консул традиційно привітав з прийдешніми святами керівництво факультету та викладачів кафедри словацької філології. У передньому слові Павол Паніс відзначив, що співпраця між кафедрою й консульством є давня і плідна – не емблематична, а має конкретні результати.

З вітальними словами звернулася до гостей і завідувачка кафедри словацької філології Наталія Петріца, яка зауважила, що університет цінує співпрацю, яка триває вже роками. Наталія Миколаївна висловила подяку за моральну, матеріальну, культурну, педагогічно-освітню підтримку.

Галина Шумицька та Павол Паніс
Галина Шумицька та Павол Паніс

Зустріч залишила приємний посмак, адже присутні встигли не тільки обговорити співпрацю між установами, висловити низку ідей, а й привітати одне одного з прийдешніми святами та обмінятися подарунками від Святого Миколая.

Деканеса філфаку Галина Шумицька, котра завжди рада гостям, наголосила на виробленні вже доброї традиції плідних контактів зі словацькими партнерами в різних сферах – науково-освітній, культурно-історичній, туристично-відпочинковій. Чимала заслуга в цьому – і представників словацького лекторату, котрі довгі роки не просто забезпечують якісну освіту на профільному відділенні УжНУ, а й долучаються до вирішення нагальних потреб навчального процесу на факультеті. Галина Василівна вкотре відзначила старання професорки Яни Кесселової, яка, зокрема, була й ініціаторкою переоснащення авдиторії, відкриття якої нещодавно зібрало поважних гостей на філфаку.

«Нам приємно, що Ви про нас пам’ятаєте, особливо у переддень новорічних свят, коли атмосфера вже святкова. У такі дні ми завжди більше діти, ніж дорослі. Хай скільки нам років, ми все одно чекаємо дива. І здається, що чим старші стаємо, тим більше віримо в Миколая. Хочу передати, шановні гості, вам маленькі подаруночки, які б нагадували, що є той час і те місце, де ви можете бути просто дітьми», – з теплою усмішкою звернулася до представників консульства та колег очільниця філфаку Галина Шумицька.

Вікторія Кенідра
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.