Найактивніші математики із сертифікатами та перспективами працевлаштування

Співпрацю з представниками фірми ThinkMobiles планують продовжити

Найактивніші математики із сертифікатами та перспективами працевлаштування
На математичному факультеті відзначили найактивніших студентів, котрі брали участь у роботі гуртка «Основи робототехніки».
Найактивніші математики із сертифікатами та перспективами працевлаштування

Декан підрозділу Михайло Повідайчик розповів: «Основи робототехніки» – уже другий гурток (перший стосувався поглибленого вивчення інформаційних технологій – Авт.), який ми організували завдяки співпраці з представниками фірми ThinkMobiles. Причин було кілька.

Найактивніші математики із сертифікатами та перспективами працевлаштування

По-перше, партнери допомогли з технічним забезпеченням. По-друге, знайшлися студенти, котрі прагнуть знати більше, ніж передбачає навчальна програма. По-третє, на факультеті є люди, зокрема Андрій Юрійович Брила, які беруть на себе відповідальність за роботу таких гуртків».

Своєю чергою, представник фірми ThinkMobiles Рената Ійбер зазначила, що нові знання завжди потрібні, а також запросила студентів за стежити за вакансіями у компанії, надсилати свої резюме.

Доцент кафедри системного аналізу і теорії оптимізації Андрій Брила окреслив перспективи співпраці:

Найактивніші математики із сертифікатами та перспективами працевлаштування

«У планах – не тільки брати учать у гуртковій роботі, розвивати вміння, навички, а й (думаю, компанія підтримає нас у цьому) наступного року комплексно виконувати бакалаврські, курсові роботи: працює кілька студентів над одним проектом, але кожен відповідає за свій напрямок, пов’язаний із робототехнікою). А на захисті молодь демонструватиме доробки не лише у вигляді теорії, а й безпосередньо на практиці».

Найактивніші математики із сертифікатами та перспективами працевлаштування

Відтак сертифікатами нагородили найактивніших учасників гуртка «Основи робототехніки», а саме: Миколу Роботишина, Євгена Матьолу, Руслана Раска, Олександра Барана та Михайла Шубу. Понад три місяці юнаки знаходили додатковий час, аби вивчати робототехніку. Тепер це надаватиме їм переваги у навчальному процесі, при захисті курсових, бакалаврських, магістерських робіт, а в майбутньому – відіграватиме свою роль і під час працевлаштування як додаткове підвищення кваліфікації. Тому Андрій Юрійович порадив студентам долучати отримані сертифікати до CV, адже йдеться про вагомі «плюси» й можливість потужного в майбутньому кар’єрного зростання.

Декан факультету привітав найактивніших учасників та висловив сподівання на дальшу співпрацю з представниками фірми.

Мирослава Гараздій
для Медіацентру УжНУ