Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Одні з кращих у країні: про курси Норвегія-Україна знімають фільм

Глядачам покажуть гендмейдерів, фермерів, кулінарів, виробника лицарського одягу, керівників зелених садиб і навіть музеїв – загалом 11 успішних прикладів колишніх військовослужбовців та членів їхніх сімей

1 66
У кадрі Ольга Шкуро - засновниця Музею гуцульської бриндзі
У кадрі Ольга Шкуро – засновниця Музею гуцульської бриндзі
Сьомий потік курсів перекваліфікації військовослужбовців і членів їхніх сімей «Норвегія – Україна» стартує наступного понеділка. За понад 3 роки занять путівку в нове життя дістали вже близько 200 випускників. Ба більше: курси на базі Ужгородського національного університету ставлять у приклад іншим областям. Тож і не дивно, що наші викладачі й успішні випускники стали героями цілого фільму про реалізацію проєкту в Україні.

Журналісти звикають до життя на Закарпатті
Журналісти звикають до життя на Закарпатті

Зйомки відбувалися упродовж кількох днів у різних куточках Закарпаття: на Ужгородщині, Хустщині та Рахівщині. Усе це – географія випускників курсів, які не лише навчилися нової справи або здобули знання, як монетизувати власне хобі, а й змогли втілити це у життя.

Так, за задумом, глядачам покажуть гендмейдерів, фермерів, кулінарів, виробника лицарського одягу, керівників зелених садиб і навіть музеїв та інших. Загалом 11 успішних прикладів колишніх військовослужбовців та членів їх сімей.

Крім того, про саму реалізацію курсів перекваліфікації говоритимуть і викладачі проєкту, представники місцевої влади, Мінветеранів та громадської організації, яка координує роботу.

У підсумку вийде короткий фільм на 20–30 хвилин, а також серія мініфільмів про історії успішних ветеранських бізнесів. Випустити фільм планують уже навесні цього року.

Ксенія Шокіна
1 Коментар
  1. Одні з кращих у країні: про курси перекваліфікації Норвегія-Україна знімають фільм – KISZó-UA

    […] У підсумку вийде короткий фільм на 20–30 хвилин, а також серія мініфільмів про історії успішних ветеранських бізнесів. Випустити фільм планують уже навесні цього року. Ксенія Шокіна […]

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.