Навчання на курсах починали онлайн через несприятливу епідемічну ситуацію. Втім є у цьому й плюси, адже завдяки дистанційному формату до навчання вперше долучилися учасники з інших областей – Тернопільської, Київської та Херсонської. Щойно епідситуація дозволила – учасники з Ужгорода зустрілися у навчальних авдиторіях, решта ж приєднувалися онлайн.
Цьогорічний курс був спрямований на опанування інформаційних технологій, адже карантин довів: якщо сучасного бізнесу немає в соцмережах, то вижити йому складно. Тож до проєкту вперше долучилися представники факультету математики та цифрових технологій. Для охочих у курс ввели також факультатив із конфліктології. Підтримку курси мають і з боку Закарпатської ОДА.
Аташе з питань оборони в Україні та Грузії Бойє Гардер Ліллеруд на зустрічі підкреслив: «Цей проєкт показує реальні результати. Понад 12 тисяч військовослужбовців та членів їх родин в Україні пройшли цю перепідготовку. І відсоток результативності дуже високий. До того ж проєкт допомагає зменшити негативний соціальний вплив на демобілізованих. Їм потрібно заново будувати соціальні зв’язки, і саме у рамках проєкту вони можуть зустріти однодумців – тих, хто їх добре розуміє».
Випускник сьомого потоку курсів Сергій Шалаєнко слова аташе підтвердив: «Ми довгі роки жили, працювали й спілкувалися в одному колі – колі військовослужбовців. Зараз нові знайомства, можливості, знання пішли на користь. Я навчився змінюватися і змінювати свої думки».
Дипломи про нові знання та навички отримали 30 випускників сьомого потоку.