Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Фейковою назвав інформацію про окрему місію ОБСЄ на Закарпатті представник самої організації

Заступник голови Івано-Франківського відділення спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Санер Ахмедов з колегою Петром Насадюком спілкувалися зі студентами-філологами та журналістами

0 312
20 квітня представники Організації з безпеки та співробітництва у Європі інформували про свою діяльність студентів філологічного факультету. Напередодні подібна лекція відбулася на факультеті міжнародних економічних відносин.
Фейковою назвав інформацію про окрему місію ОБСЄ на Закарпатті представник самої організації
Мирослава Лендьел, Санер Ахмедов та Петро Насадюк

Зустріч розпочали заступник декана філфаку Василь Шаркань та проректорка УжНУ з науково-педагогічної роботи Мирослава Лендьел. Мирослава Олександрівна представила гостей: заступника керівника Івано-Франківського відділення спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Санера Ахмедова, а також його колегу, асистента з адміністративних та фінансових питань Петра Насадюка, котрий перекладав лекцію українською мовою.

Санер Ахмедов зауважив, що в Україні у зв’язку з подіями 2013–2014 рр. мир і стабільність похитнулися, тому ОБСЄ вирішила спрямувати в державу спеціальну моніторингову місію. Неозброєну цивільну місію було розпочато 21 березня 2014 року.

Фейковою назвав інформацію про окрему місію ОБСЄ на Закарпатті представник самої організаціїНині на території держави активно діють 10 офісів СММ ОБСЄ, Івано-Франківське відділення спостерігає за Закарпатською, Тернопільською та Івано-Франківською областями.

Фейковою назвав інформацію про окрему місію ОБСЄ на Закарпатті представник самої організації
Санер Ахмедов

Основними завдання СММ ОБСЄ є об’єктивне інформування про конфліктні та проблемні ситуації, сприяння налагодженню контакту між сторонами протистояння. Пан Ахмедов повідомив, що гуманітарної допомоги організація не надає, але бувають випадки, коли ОБСЄ сприяє організаціям, волонтерам, наприклад, Червоного Хреста, які не можуть потрапити на певну територію через небезпечне становище.

Аудиторія ставила чимало запитань представникам ОБСЄ, зокрема про достовірність інформації у медіа, мовляв, на Закарпатті розпочинається окрема місія ОБСЄ. Як виявилося, така інформація недостовірна, оскільки в західному регіоні існує лише одна місія – представники якої завітали в УжНУ, і вона моніторить весь регіон ще з 2014 року. Тому Санер Ахмедов порадив не довіряти фейковим відомостям, а брати за основу інформації про ОБСЄ звіти, доступні для широкого загалу на сайті організації.

Після лекції Санер Ахмедов та Петро Насадюк дякували студентам за активність і зацікавленість роботою ОБСЄ в Україні.

Вікторія Кенідра,
фото Віталія Завадяка
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.