Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Sakura Wine в Ужгороді: чим дивували туристів та гостей міста

Широкий вибір вин, сири, м’ясні делікатеси, мед, пряники, горіхи – пропонували в культурно-історичному центрі «Совине гніздо»

0 113

Sakura Wine в Ужгороді: чим дивували туристів та гостей міста

Гості з різних міст України та навіть з-за кордону з’їхалися в Ужгород, щоб насолодитися цвітінням сакур та посмакувати закарпатськими смаколиками. У ці вихідні в культурно-історичному центрі «Совине гніздо» тривав найсмачніший фестиваль весни – «Sakura Wine».

Широкий вибір вин, сири, м’ясні делікатеси, мед, пряники, горіхи – чого тут тільки не пропонують! Продавці з’їжджаються не лише із Закарпаття, а й із Києва, Миколаєва, Волині, Рівного, Львівщини.

Туристів також чимало: в ці дні надзвичайну популярність мають гастрономічні тури на Закарпаття та в Ужгород зокрема, тож у Совиному гнізді людно.

Юрій Славік (праворуч) з групою туристів
Юрій Славік (правобіч) з групою туристів

Екскурсовод, викладач факультету історії та міжнародних відносин Юрій Славік саме привів у Совине гніздо групу киян. Каже: «Фестиваль має дуже вдалі дати: період цвітіння сакур і магнолій – те, що однозначно приваблює туристів. Однак до нас їдуть ще й по гастрономічну складову. Люди хочуть відчути на смак Закарпаття, а не тільки його побачити. Поєднання смаку й краси дуже вдале й приваблює багатьох людей. Бренд сакури вже став загальноукраїнським, тому в ці дні тут збирається вся Україна, бачу й багато туристів з-за кордону».

На першому поверсі винних льохів відвідувачі могли подегустувати смаколиків, замовити екскурсію містом та навіть купити деревцята екзотів – сакур, магнолій тощо. На другому – облаштували чудову літню терасу з сакуровою фотозоною, всередині ж влаштували виставку фотографій.

Заходи в рамках «Сакура фесту» тривають, тож долучайтеся.

Ксенія Шокіна
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.