Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Спільними силами закарпатці заснували бібліотеку для військового шпиталю в Ужгороді

Проєкт, підтриманий низкою підрозділів Ужгородського університету, реалізували за сприяння Міністерства у справах ветеранів

0 80
Майже 250 книг зібрали у рамках акції «Книга Захиснику». Усю зібрану літературу передали в Обласний госпіталь ветеранів війни м. Ужгорода. Активні учасники акції — представники Ради молодих вчених УжНУ, котрі, до слова, 7 лютого взяли участь у регіональній зустрічі Рад молодих учених (РМУ) у ректораті нашого вишу.

Спільними силами закарпатці заснували бібліотеку для військового шпиталю в УжгородіСпільними силами закарпатці заснували бібліотеку для військового шпиталю в Ужгороді«Ці книги не те що поповнять бібліотечний фонд госпіталю — вони його започаткують. Так сказав представник закладу під час нашого візиту. Звичайно, без високої активності наших молодих учених та представників ОДА всього цього не було б», — каже координаторка акції на Закарпатті, голова Ради молодих учених при Закарпатській ОДА Світлана Делеган-Кокайко.

Проєкт реалізували за підтримки Міністерства у справах ветеранів. Активно долучилися представники хімічного, медичного, юридичного підрозділів і факультету іноземної філології УжНУ, інформаційно-видавничого центру, а також безпосередньо проректорка УжНУ Мирослава Лендьел із донькою Анастасією. Крім того, – представники Інституту електронної фізики НАН України, Мукачівського державного університету та Закарпатської облдержадміністрації.

Всеукраїнська координаторка проєкту Маріанна Верхотурова додає: «Акція «Книга Захиснику» — це можливість для українських молодих учених сказати «Дякую!» українським артилеристам, піхотинцям, розвідникам, військово-морським піхотинцям, десантникам і всім іншим Захисникам за можливість творити українську науку!»

Медіацентр УжНУ
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.