Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Студенти-айтівці сконструювали власний 3D-принтер

Авторами пристрою стали другокурсники спеціальності «Комп’ютерні науки» ФІТ Анатолій Котвицький, Ігор Гончарук-Хомин, Мар’ян Вершинін та Адріан Чижевський під керівництвом доцента Олександра Левчука та викладача Сергія Вапнічного

2 932
Викладачі та студенти ФІТ з факультетською розробкою
Викладачі та студенти ФІТ з факультетською розробкою
Факультет інформаційних технологій УжНУ широко відомий не тільки активною участю студентів у олімпіадному русі, а й досягненнями в галузі робототехніки та розробки програмного забезпечення. Так, на підрозділі функціонує відповідний гурток, яким керують доцент Олександр Левчук та викладач Сергій Вапнічний.

Нагадаємо, команда айтівців факультету під головуванням Олександра Левчука здобула срібло на Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності WorldSkills Ukraine у листопаді 2016 році, який проходив на базі факультету інформаційних та обчислювальних систем Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Студенти-розробники 2 курсу Ігор Гончарук-Хомин, Анатолій Котвицький та Мар`ян Вершинін
Студенти-розробники 2 курсу Ігор Гончарук-Хомин, Анатолій Котвицький та Мар`ян Вершинін

Час летить швидко, але наші айтівці не сиділи склавши руки. Остання їхня розробка – 3D-принтер, який дозволяє покроково створювати фізичний об’єкт за цифровою моделлю. 3D-об’єкти робляться з плавкого матеріалу (пластик) через його плавлення при подачі під високим тиском. Декілька деталей, виготовлених цим 3D-принтером, уже успішно замінили первинні деталі на ньому самому.

Розробниками цього непростого механізму стали студенти 2-го курсу ФІТ спеціальності «Комп’ютерні науки» Анатолій Котвицький, Ігор Гончарук-Хомин, Мар’ян Вершинін та Адріан Чижевський, якими творчо керували доцент Олександр Левчук та викладач Сергій Вапнічний з кафедри інформаційних управляючих систем та технологій.

За інформацією завідувача кафедри інформатики та
фізико-математичних дисциплін, доцента Олександра Лавера
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.