Захід відвідали не тільки викладачі й студенти ФІФ. Долучилися й учителі німецької з різних шкіл області, чимало з яких — випускники УжНУ. Їх запросила головна режисерка концерту, доцентка кафедри німецької філології Мирослава Ладченко, котра викладає в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти.
Мирослава Михайлівна розповіла: «Щороку програма присвячена певній темі. Були про класичну австрійську, німецьку музику, поезію. А тепер самі студенти запропонували зробити про сучасну німецьку музику».
Молодь презентувала діяльність популярних виконавців, як ось Scorpiоns, Rammstein, Unheilig, Philipp Poisel. Розповідали про історії заснування, музичні напрями, склад колективів, альбоми. Відтак студенти німецького відділення дивували майстерним виконанням відомих композицій. А «Still loving you» легендарних Scorpiоns чуттєво заспівали разом із колегами з англійського відділення. Аудиторія не стримувалася й підтримувала та не шкодувала оплесків після виступів.
«Ми звикли чути, як німецькі музиканти співають англійською. А нині переконалися, що є чудова модерна німецькомовна музика. Зізнаюся, я хворіла, коли ми почали готувати програму. Але ця музика й надзвичайна активність студентів вилікували мене», — поділилася Мирослава Ладченко.
Також звернулася до педагогів: «Шановні вчителі, щиро вдячні, що ви прийшли. Ви працюєте з талановитими учнями, кажіть, щоб вони приходили до нас і вдосконалювали знання».
Завідувачка кафедри німецької філології Ольга Гвоздяк зауважила: «Наставники спілкуються зі студентами на заняттях і бачать їхню активність, а нині ще й побачили, якою талановитою є наша молодь. Студенти, ви маєте дуже гарну перспективу, адже володієте знаннями. Шановні вчителі, ви даєте учням необхідний фундамент, тож докладаймо зусиль, щоб разом підтримувати й розвивати вивчення німецької».
Своєю чергою, виступив один зі шкільних педагогів, котрий закликав юнаків і дівчат прислухатися до наставників, і сказав, що виступи перенесли його в роки молодості.
Насамкінець декан ФІФ Михайло Рошко похвалив студентів і, звертаючись до гостей, зауважив: «За останні роки рівень викладання в нашому «підтягнувся» через збільшення кількості стажувань. Регулярно організовуємо подорожі, зокрема були в Берліні, Амстердамі, Парижі. Тепер молодь хоче до Німеччини на різдвяні ярмарки. Наступного семестру плануємо поїздку до Лондона. Взагалі, студенти факультету іноземної філології вивчають дві й більше мов».