Студенти УжНУ – другі серед українських команд у півфіналі чемпіонату світу з програмування!

Айтівці Ужгородського університету показали свій високий рівень у турнірі серед 75 найкращих вітчизняних команд, які представляли 43 виші

0 1 515

У суботу, 10 грудня, попри складну ситуацію в країні через віроломну агресію росії, відбувся півфінал першості світу з програмування. 75 найкращих українських команд, які представляли 43 університети, успішно подолали попередні етапи й позмагалися у вправності розв’язувати задачі. Ужгородський університет представляли відразу 4 команди.

За результатами змагань, вони посіли такі місця:

Місце Команда
2 UzhNU_Olds (Фекете, Булина, Кривов’яз)
5 UzhNU_3yagoda (Піцура, Меренич, Майор)
15 UzhNU_Roman_Empire (Стегура, Задорожний, Гроскопф)
31 UzhNU_PEPE (Лошак, Микита, Цімбота)

Тренують студентські команди Олександр Міца та Сергій Вапнічний.

Команда UzhNU_Olds, до складу якої входять магістрант 2-го року навчання Іван Фекете, аспірант 1-го року навчання Ярослав Булина та студент 1-го року навчання бакалаврату Ілля Кривов’яз, виборола ІІ місце серед українських команд у півфіналі першості світу з програмування. Усі учасники навчаються за спеціальністю «Комп’ютерні науки». Капітан команди Іван Фекете є вихованцем заслуженого вчителя України – вчителя інформатики Хустського багатопрофільного ліцею №1 імені Івана Магули (гімназії-інтернату міста Хуста) Миколи Дроня. Нагадаємо, що на базі цього закладу щороку проводяться Всеукраїнські школи з програмування.

Вітаємо команди Ужгородського університету з успішним виступом та чекаємо на рішення оргкомітету International Collegiate Programming Contest щодо надання команді UzhNU_Olds путівки до фіналу першості світу!

За інформацією кафедри інформаційних управляючих систем
і технологій УжНУ