Титул «Міс математичного факультету» здобула другокурсниця Тетяна Іванюженко

Головна красуня підрозділу перемогла також у номінаціях «Міс глядацьких симпатій» і «Міс фото»

0 1 101
Математичний факультет Ужгородського університету відзначив традиційне Свято першокурсника й обрав головну свою красуню у великій залі ректорату.
Титул «Міс математичного факультету» здобула другокурсниця Тетяна Іванюженко

Михайло Повідайчик

На початку з вітальними слова виступив декан Михайло Повідайчик: «Дорогі викладачі, студенти! Бачу серед публіки й наших випускників. Нині вітаємо в своїй родині нових людей. Першокурсники, завжди досягайте цілей, бажаю зробити добру кар’єру, усе у ваших руках, а ми вам допоможемо».

Михайло Михайлович також вручив грамоти активній молоді й команді першокурсників — за перемогу в Кубку декана з футболу.

Олександр Білак вручає грамоту

А заступник декана з виховної роботи Павло Мулеса побажав новачкам успіхів у всіх починаннях, здобути знання, які допомагатимуть у житті.

Конкурс краси оцінювали М. Повідайчик, П. Мулеса, а ще — заступниці декана Мирослава Герич, Ольга Синявська, голова Студентської ради УжНУ Вікторія Кенідра, міс математичного – 2018 Валерія Ворфоломеєва, заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак, фотограф Михайло Архангел, керівниця модельної школи Ніколь Луценко та представники спонсорів.

Титул «Міс математичного факультету» здобула другокурсниця Тетяна ІванюженкоОлександр Білак привітав присутніх, згадавши своє студентство, та вручив подяку деканові Михайлові Повідайчику й студентам.

Загалом організатори підготували тривалу програму. Пісенними виступами гостей потішила студентка Ужгородського музичного коледжу імені Д. Є. Задора Беата Банго. Запалювали дівчата із професійної школи східних танців «Хабіба» та Pole Dance Studio. Гумору додали команди КВН — «Ва-банк» з економічного факультету й збірна хімічного і математичного підрозділів, які, зокрема, показали комічні сцени з життя молоді.

Титул «Міс математичного факультету» здобула другокурсниця Тетяна ІванюженкоНа сцені також улаштували повноцінну гру «Хто зверху» між викладацько-студентськими командами чоловіків і жінок. У підсумку перемогла прекрасна половина.

Гра «Хто зверху»

Титул «Міс математичного факультету» здобула другокурсниця Тетяна ІванюженкоПовеселив публіку й конкурс, коли із зали рандомно викликали по троє дівчат та хлопців, між якими за виконання пісень розіграли сертифікат до віртуальної реальності.

Дівчата, котрі змагалися за звання найкрасивішої в підрозділі, постали перед публікою в чотирьох образах: total black, у ніжних рожевих, маленьких чорних сукнях, у вечірньому вбранні.

В інтелектуальному змаганні були не тільки стандартні для конкурсів краси питання, а й завдання на логіку, які змушували подумати.

Титул «Міс математичного факультету» здобула другокурсниця Тетяна ІванюженкоТитул «Міс математичного факультету» здобула другокурсниця Тетяна ІванюженкоЗа підсумками голосування журі, учасниця Олена Папп здобула титул «Міс дружність», Неля Данча — «Артистизм», Анастасія Фельбаба — «Усмішка», Анастасія Щерба — «Грація». Першою віце-міс та Міс-інтелект стала Дарина Сарваді. А головною красунею математичного факультету визнали другокурсницю спеціальності «Середня освіта» Тетяну Іванюженко, котрій також дали титули «Міс глядацьких симпатій» і «Міс фото».

Після конкурсу математики мали змогу розважитися в нічному клубі, адже їм зробили подарунок — скасували наступного дня першу пару.

Ольга Брайлян