Ужгород ушанував пам’ять убитих на війні дітей

«Реквієм за дитячою мрією» ініціював благодійний фонд «Серце до серця»

Ужгород ушанував пам’ять убитих на війні дітей

Кінозал для дитячих душ, чиї серця перестали битися через війну, влаштували 6 червня на площі Театральній в Ужгороді. Акцію «Реквієм за дитячою мрією» ініціював благодійний фонд «Серце до серця».

«Ці білі повітряні кульки символізують душі загиблих дітей, які більше ніколи не зможуть подивитися й почути мультик, погратися з улюбленою іграшкою та обійняти маму. Саме тому й мультфільм «Душа» ми відтворили у повній тиші, — пояснює ініціаторка акції, керівниця благодійного фонду «Серце до серця» в Ужгороді Марія Рущак. — Натомість перехожі могли запалити свічку в пам’ять про кожну невинну душу. Ми маємо нагадувати про те, що жодна дитина не заслуговує гинути через чужі амбіції. Ми маємо пам’ятати, що в країні війна, тут гинуть і зазнають серйозних поранень діти».

Медіацентр УжНУ,
фото Ужгородської міської ради