Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Ужнівці влаштували для ужгородської молоді квест містом

Учасники малювали, писали вірші, вигадували флешмоб, рахували парасольки у пасажі, робили селфі з мініскульптурками, практикували англійську, займалися йогою, ба навіть «тарилися» в магазині!

0 76

Піднапружити творчі здібності, згадати математику, ще й фізкультуру – в ці вихідні в Ужгороді відбувся квест, до організації якого долучилися студпростірівці «Aura Academica».

5 команд, 25 учасників, 8 локацій і море вражень – усе це квест до Дня молоді, яким і почали святкові заходи в Ужгороді. Цієї неділі, 23 червня, центром міста бігала молодь, яка шукала чергові завдання квесту, а знайшла позитивні враження й нові знайомства.

Ірина Микулин
Ірина Микулин

Як розповідає одна з організаторок, співзасновниця студпростору «Aura Academica» Ірина Микулин, головна мета квесту – вивести молодь на вулицю, залучити до живого спілкування й спонукати забути про ґаджети.

Десятеро волонтерів працювало над розробкою квесту й зустрічали учасників на локаціях. Щоразу команди отримували напрям руху, а щоб уникнути хитрувань, мали ще й своєрідну заліковку, де після успішного виконання з’являлася відповідна позначка.

Завдання були максимально різнобічними: учасники малювали, писали вірші, вигадували флешмоб, рахували парасольки у пасажі, робили селфі з мініскульптурками, практикували англійську, займалися йогою, ба навіть «тарилися» в магазині!

Протягом цього часу молодь згуртувалася й розважилася, а переможці ще й здобули неабияку нагороду. Дві команди прибули до фінішу одночасно. А призом від Ужгородської міськради стане для них подорож до столиці Угорщини – Будапешта. Сертифікат на свій подарунок звитяжці отримають під час відзначення Дня молоді, що відбудеться 30 червня.

А як минають ваші канікули?

Ксенія Шокіна

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.