В УжНУ вручили відзнаки найактивнішим студентам

Нагороди отримала молодь, що проявила себе в науці, спорті, громадській діяльності тощо

Сьогодні, 15 листопада, ужнівців вітали з нагоди Дня студента, що святкують 17 листопада. Найактивнішу молодь нагородили відзнаками.
Ігор Король

Вітали кращих студентів усіх факультетів проректори УжНУ Олександр Сливка та Ігор Король, а також заступник ужгородського міського голови Олександр Білак – вручили грамоти й подяки ректора, міськради та облради.

Олександр Сливка, користуючись нагодою, привітав усе студентство краю й зауважив: «Студентські роки – це період молодості, високої амбіційності, продуктивності. Від того, як ви спрацюєте в студентські роки, залежить майбутнє країни».

Відзнаку Вікторії Микулянець вручає проректор Олександр Сливка

Ігор Король наголосив, що УжНУ пишається своїми студентами, адже вони активні у різних сферах: науці, спорті, громадській діяльності тощо. Відзнаки отримали активні студенти різних університетських підрозділів.

Відтак від імені Ужгородської міської ради студентів привітав Олександр Білак та порадував молодь: наприкінці цього року мають намір впровадити премію ужгородського міського голови – вона становитиме 10 тисяч гривень.

Насамкінець студентам зробили ще один подарунок – п’ятниця, 16 листопада, буде днем самопідготовки, а отже, йти на пари не потрібно!

З прийдешнім Днем студента!

Медіацентр УжНУ