Завідувач кафедри факультетської терапії Тарас Ганич святкує 60-річчя!

Тарас Ганич
У ці листопадові дні приймає привітання з ювілеєм – 60-річчям – завідувач кафедри факультетської терапії медичного факультету УжНУ, доктор медичних наук, професор Тарас Ганич.

Тарас Михайлович – активна особистість. Має понад 300 наукових праць, зокрема 5 монографій та 7 навчально-методичних посібників, є автором (співавтором) кількох патентів і винаходів. Він – активний учасник різноманітних міжнародних наукових конференцій та форумів (уже 11 років поспіль професор Т. Ганич є співорганізатором міжнародних міждисциплінарних науково-практичних конференцій «Актуальні аспекти збереження здоров’я людини»). Також ювіляр працює над налагодженням наукових контактів. До речі, сам володіє п’ятьма іноземними мовами.

Сердечно вітаємо Тараса Михайловича зі святом! Міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги! А самовідданість, життєлюбність хай додають сил в усіх починаннях.

Колектив кафедри факультетської терапії