Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

В УжНУ завершилися курси перекваліфікації військовослужбовців

Три десятки новоспечених фахівців спеціальності «Менеджмент туристичної та готельно-ресторанної сфери» вже готові братися до роботи

0 147

В УжНУ завершилися курси перекваліфікації військовослужбовців

В УжНУ завершилися курси перекваліфікації військовослужбовців
Олександр Сливка
Здобути нову спеціальність і змінити військову форму на сферу туризму вперше в Ужгороді мали нагоду військовики та члени їхніх родин. 31 травня у ректораті відбулося вручення сертифікатів про завершення курсів перепідготовки військовослужбовців.

Три десятки новоспечених фахівців спеціальності «Менеджмент туристичної та готельно-ресторанної сфери» уже готові братися до роботи. Усі вони – військовослужбовці, ветерани або ж члени їх родин, тобто здебільшого це люди, що нині здобули вже другий фах.

Варто додати, що реалізація проекту «Україна-Норвегія» з професійної та соціальної адаптації військовослужбовців і членів їх сімей відбувалася на ґрантові кошти, а відповідно – навчання було безкоштовним для курсантів.

В УжНУ завершилися курси перекваліфікації військовослужбовцівЯк зауважив на урочистій церемонії вручення сертифікатів перший проректор УжНУ Олександр Сливка, цей проект існував уже в багатьох університетах нашої країни, в нині маємо результат спільної роботи – перший такий випуск в Ужгородському університеті.

Військовий аташе Норвегії в Україні Ханс Петтер Мідттун приєднався до вітань і сказав: «Я радію, що Ужгородський національний університет погодився взяти участь у цьому проекті. Ця програма – це новий досвід, і кожен візьме для себе з цього користь. Я, як військовий, розумію її цінність. Сподіваюся, вона допоможе вам знайти себе у туристичній сфері».

В УжНУ завершилися курси перекваліфікації військовослужбовців
Сертифікат вручає Ханс Петтер Мідттун

Також випускників вітали й інші поважні гості. Наступний набір на навчання планується вже восени.

Ксенія Шокіна
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.