Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Звіти, обрання й вітання – на останньому в 2017 році засіданні Вченої ради УжНУ

Про навчальну, наукову та виховну діяльність матфаку слухали декана підрозділу Михайла Повідайчика; вчене звання доцента кафедри соціальної медицини та гігієни надали Дані Данко; грамотами міськради нагородили декана факультету ІТ Ігоря Повхана, викладачів Юрія Білака та Мирославу Дробнич

0 340
21 грудня відбулося останнє в 2017 році засідання Вченої ради Ужгородського університету.


На початку заходу представникам факультету інформаційних технологій — декану Ігореві Повхану, викладачам Юрію Білаку та Мирославі Дробнич — із нагоди 20-річчя створення підрозділу та за внесок у розвиток IT-сфери вручили грамоти Ужгородської міської ради. Після цього таємно проголосували за надання вченого звання доцента кафедри соціальної медицини та гігієни Дані Данко

Грамоту вручають Мирославі Дробнич
Вчене звання присвоюють Дані Данко
Михайло Повідайчик

Відтак із доповіддю про навчальну, наукову та виховну діяльність математичного факультету виступив його очільник Михайло Повідайчик.

«Із 1966-го року математичний факультет випустив близько семи тисяч фахівців, які працюють учителями, викладачами, фахівцями різного профілю у комп’ютерних фірмах, фінансових установах, провідних компаніях. Нині на математичному — понад 270 студентів денної форми, 104 – заочної. Кращі студенти мають змогу навчатися за кордоном за програмами обміну», — зауважив Михайло Михайлович.

На матфаку діють гуртки з робототехніки, 3D-моделювання, із підготовки до олімпіад з математики та інформатики. Тут активно використовують навчальну платформу Moodle, систему Google Scholar. Жвавим є й спортивне життя та дозвілля факультету. Представники підрозділу провадять профорієнтаційну роботу в школах області.

Володимир Смоланка

Під час засідання члени Вченої ради також визнали диплом доктора філософії Ціско Лукаша, громадянина Словацької Республіки. Секретар видавничої ради Андріана Бродич повідомила результати конкурсу «Кращий підручник або навчальний посібник за 2016 рік» (переможцями визнали всі 9 праць, які подали на розгляд комісії).

Також представили звіт про роботу аспірантури за 2017 рік (на 21 грудня в УжНУ навчається 382 аспіранти та 16 докторантів); підтримали пропозицію щодо надання творчої відпустки для закінчення докторської дисертації; уточнили теми досліджень; рекомендували видання до друку.

З окресленням основних положень Правил прийому до вишу в 2018 році виступив відповідальний секретар Приймальної комісії УжНУ Петро Горват – про це в окремій публікації.

Учергове члени Вченої ради зберуться 25 січня. А 11 січня відбудеться засідання Конференції трудового колективу УжНУ, на якому ректор Володимир Смоланка представить звіт про діяльність вишу за 2017-й рік.

Ольга Брайлян,
фото Роберта Паппа

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.