Біологи взяли участь у міжнародній науковій конференції «Achievements and Prospects of Microbiology»

Днями у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася міжнародна наукова конференція, присвячена сучасним досягненням та перспективам розвитку мікробіології.

Співорганізаторами форуму стали Інститут мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України, Інститут біології клітини НАН України, Товариство мікробіологів Украіни ім. С.М.Виноградського.

Науковці Польщі, Білорусі, України представили результати своїх досліджень у галузі екології, фізіології, біохімії, генетики і біотехнології мікроорганізмів.

Доповідає Людмила Симочко

Біологічний факультет Ужгородського університету на конференції представляла доцент Людмила Симочко, яка виступила з доповіддю «Authentic soil microbial communities in primeval forest ecosystems of the Eastern Carpathians», а також студентки 4-го курсу Анелія Фізер, Ірина Дубович, Оксана Терлецька, які провадять наукові дослідження у галузі екології мікроорганізмів.

Програма конференції виявилася насиченою і цікавою, у ході спілкування були окреслені напрямки майбутньої співпраці між науковцями різних університетів.

Вл. інф.