Цьогоріч до фіналу допущено 14 робіт учасників – представників 4-х факультетів

27 березня у прес-клубі молодого журналіста «Медіаперспективи» відбулося засідання з нагоди VI публіцистичних читань – конкурсу для студентів «Есе про все». Організували захід редактори студентської газети «Погляд» Володимир Тарасюк та Мирослава Гараздій. Роботи на відбірний етап охочі з усього вишу могли подавати до 19 березня.
Володимир Тарасюк

Засідання розпочав доцент кафедри журналістики Володимир Тарасюк, який відзначив, що цьогоріч перевершено два рекорди конкурсу: за числом учасників, допущених до фіналу (14 робіт), та за кількістю представників інших факультетів (крім власне філфаку, участь у читаннях узяли студенти факультетів історії та міжнародних відносин, міжнародних економічних відносин та ФІФ). Відтак Володимир Юрійович відрекомендував присутнім журі, до складу якого увійшли представники кафедри журналістики, зокрема її завідувач – професор Юрій Бідзіля (голова комісії), доцент Ганна Гецко, викладач Наталія Толочко, кореспондентка видання «Унікум» і сайту телеканалу ICTV Евеліна Гурницька, редакторка газети «Погляд» Мирослава Гараздій.

Вітальне слово конкурсанти почули й від завідувача кафедри журналістики Юрія Бідзілі.

Кожен із учасників зачитував свій твір, тематика яких виявилася VI конкурс публіцистичних читань «Есе про все» відзначився двома рекордамирізноманітна: від роздумів про сірник до тернистого шляху студента-журналіста. Після цього члени журі вирушили радитися й визначати переможців у різних номінаціях. Підсумки оголосив Юрій Бідзіля.

Отож лауреати в номінаціях:

• «Відверта сповідь» – Галина Совбан (І курс, філологічний факультет, відділення журналістики);
• «Публіцистичний контраст» – Антоніна Чундак (IV курс, філологічний факультет, відділення журналістики);
• «Майстер полілогу» – Тетяна Гичка (І курс, факультет МЕВ);
• «Подорожнє есе» – Галина Гичка (І курс, факультет історії та МВ, спеціальність «Історія та археологія»);
• «Публіцистичний спалах» – Яна Созанська (ІІ курс філологічний факультет, відділення журналістики);
• «Оригінальність задуму» – Тереза Богуняк (ІІ курс, філологічний факультет, відділення журналістики);
• «Музична гама твору» – Марина Лавришинець (ІІІ курс, філологічний факультет, українське відділення);
• «Парадоксальність втілення» – Богдан Зілінець (ІІІ курс, філологічний факультет, відділення журналістики);
• «Лірична есеїстика» – Ольга Богославська (ІІ курс, філологічний факультет, відділення журналістики);
• «Соціальна позиція» – Анна Баняс (ІІІ курс, ФІФ, відділення французької мови та літератури).

Юрій Бідзіля

Переможцями ж стали: ІІІ місце – Тетяна Лесюк (І курс, філологічний факультет, відділення журналістики); ІІ місце – Галина Рейтій (ІІ курс, факультет історії та МВ, «Середня освіта (Історія)»); І місце – Тетяна Боць (ІІ курс, філологічний факультет, відділення журналістики).

На завершення журі конкурсу привітало всіх учасників, нагородивши їх солодкими призами та сертифікатами. Відтак присутні зробили спільне фото на згадку.

Ольга Богославська,
фото Антоніни Зеленецької