Представники факультету туризму та МК взяли участь у Всеукраїнському готельному форумі

УжНУ на форумі представляли доценти кафедри туристичної інфраструктури та сервісу Г.В. Кіш та О.В. Світлинець і студенти

6–7 жовтня в Києві відбувся Всеукраїнський готельний форум – знакова для всієї туристичної галузі України подія, що тривала два дні. Програма заходу була розділена на 4 блоки, тож кожен учасник міг підібрати найбільш цікаві для себе секції.

Під час роботи Міжнародного готельного форуму докладно обговорювали питання підвищення капіталізації об’єктів і прибутковості профільного бізнесу, поліпшення якості сервісу, управління ціноутворенням. Глибоко аналізували особливості розвитку і проблеми сегменту готельного ринку в Україні. Наголошувалося, зокрема, на нюансах міжнародної та внутрішньої стандартизації, необхідності адаптації до міжнародних стандартів, здобутті сертифікації та підвищення «зірковості» об’єктів.

Представниці факультету туризму та МК

Форум збирає всеукраїнські дирекції, власників готелів, генеральних директорів, керівників та представників міжнародних готельних мереж в Україні з операційного, комерційного та керівного менеджменту.

Практичну складову форуму представляли керівники топ-сегменту готельної індустрії України, а саме таких брендів, як Premier Hotels and Resort, Fairmont Grand Hotel, Reikartz Hotel Group, Hilton, InterContinental, Ramada. Представники організацій переконані, що якісна робота готелів допоможе Україні залучити до державної скарбниці додаткові кошти.

Ужгородський національний університет на форумі представляли доценти кафедри туристичної інфраструктури та сервісу Г. Кіш та О. Світлинець, а також студенти напряму «туризм» К. Нодь, К. Срібна та студенти напряму «готельно-ресторанна справа» Т. Вовчок, О. Бурковська.

Представниці факультету туризму та МК

Під час форуму учасники готельного ринку мали змогу обмінятися практичним досвідом, дістати об’єктивний аналіз ринку, вектор розвитку галузі та ексклюзивну експертну інформацію з перших вуст, знайти потенційних бізнес-партнерів, провести попередні консультації та переговори, вирішити поточні питання, отримати консультації експертів галузі, встановити нові ділові контакти. Програму форуму доповнювала міні-виставка рішень для готельного бізнесу, яка традиційно є ефективним майданчиком ділових комунікацій між постачальниками рішень та керівниками готелів і готельних мереж.

Тепла й відкрита атмосфера спілкування на форумі допомогла створити безліч корисних ділових контактів між його учасниками.

За інформацією кафедри туристичної інфраструктури та сервісу