Насамперед учні прибули на стоматологічний факультет, де п’ятикурсниця Людмила Кухарчук та голова студради Деніс Горкій влаштували їм докладне ознайомлення з підрозділом. Після короткої розповіді про діяльність стомату, навчання, студентське життя, наукові та практичні можливості, вирішили все сказане продемонструвати, тож провели для учнів екскурсію у клінічні кабінети, фантомні та лекційні авдиторії.
Особливо зацікавив потенційних абітурієнтів майстер-клас зі зняття відбитків зі щелеп, адже там школярі мали можливість як попрацювати, так і поставити питання стосовно стоматології.
Не менш цікавою частиною екскурсії стало відвідування зуботехнічної лабораторії, де зубні техніки розповіли й показали деталі своєї роботи.
Відтак група завітала до асистента кафедри ортопедичної стоматології, лікаря Романа Марухи. Учні зацікавлено слухали про ортодонтію, вирівнювання прикусів та мотиваційну мінілекцію про відповідальність лікарської діяльності.
А далі слухачів Літнього університету чекали на інженерно-технічному факультеті. Декан ІТФу Іван Туряниця коротко ознайомив присутніх з особливостями спеціальностей на підрозідлі, наголосив на запитаності фахівців цієї сфери, відзначив можливості дальшого працевлаштування.
Тоді до слова запросили заступника декана Ярослава Легету, який розповів про тонкощі вступу на факультет та відповів на всі запитання присутніх. Доповнила розповіді і старший викладач кафедри комп’ютерних систем та мереж Євгенія Самусь, закцентувавши увагу на комп’ютерній інженерії.
Студенти, своєю чергою, показали учням, як користуватися методичним процесором Mathcad та презентували один із проектів з озвучення та синтезу тексту.
Насамкінець юнацтво очікувала екскурсія факультетом. Завітали на кафедру міського будівництва і господарства, де завідувачка Йолана Голик розповіла школярам, чим займаються студенти кафедри, відтак вирушили в практичні аудиторії та лабораторії.
Решту екскурсійного дня учасники Літнього університету провели у Ботанічному саду УжНУ.
Зокрема, почули про історію створення саду, дізналися про рідкісні та непритаманні нашому краю рослини, які тут розмножують, побачили цвіт едельвейса, плоди банана та магнолії, екзотичні кактуси, покуштували шовковицю. А після теплиці, де температура сягає +40, на вулиці під сонцем у +33 видалося й не надто спекотно.