Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

З презентацією сучасних аспектів ресторанного бізнесу у Франкфурті ознайомилася доцентка факультету туризму та МК

У фокусі заходу, що відвідала Евеліна Сіра, – барний і ресторанний посуд, столова білизна й інші елементи матеріального забезпечення закладів ресторанного господарства

0 75
Попри війну й непрості умови для практичного вдосконалення, доцентка кафедри туристичної інфраструктури та готельно-ресторанного господарства Евеліна Сіра відвідала презентаційну виставку «FOODTOPIA» у німецькому Франкфурті.

Презентація стосувалася сучасних аспектів ресторанного бізнесу з фокусом на барний і ресторанний посуд, столову білизну й інші елементи матеріального забезпечення закладів ресторанного господарства.

З презентацією сучасних аспектів ресторанного бізнесу у Франкфурті ознайомилася доцентка факультету туризму та МК– Оскільки я викладаю «Організацію ресторанного господарства», то стежу за всіма новинками у цій сфері, щоб потім ділитися зі студентами найактуальнішою інформацією, – розповідає пані Евеліна. – Запрошення на цю виставку мені надіслала на пошту одна з рестораторських груп. Захід дуже сподобався. Крім іншого, особливо цікавим було зрозуміти тренди колірних та естетичних рішень осені-зими 2022–2023. Тож, крім особистих вражень, я ще й здобула корисну професійну інформацію, яка стане в пригоді моїм студентам.

Вл. інф.
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.