На філологічному факультеті День вишиванки відзначали по-сучасному

... вишиванка – це справді круто, стильно та по-сучасному...

На філологічному факультеті День вишиванки відзначали по-сучасному
18 травня з нагоди святкування Дня вишиванки на філологічному факультеті УжНУ відбувся флешмоб «Селфі у вишиванці».

Словакісти УжНУ шанують традицію

«День вишиванки відзначається в Україні у третій четвер травня. Ініціаторами такого свята, покликаного популяризувати українську культуру, були студенти із Чернівців. І, звісно, наші філфаківці завзято підтримують таку гарну ініціативу. Барвисті сорочки, сукні із народними візерунками, світлі, усміхнені обличчя, селфі із викладачами – усе це створило особливо святкову атмосферу на факультеті», – повідомляє заступник декана з виховної роботи Оксана Кузьма.

Із самого ранку філфак ряснів квітчастими візерунками та сяйливими обличчями. Студентки, викладачі та навіть студенти ( так-так, я не жартую, вони у нас теж є) факультету гордо розгулювали безкраїми просторами нашого вишу, пишаючись своїм убранням та роблячи світлини в кожному його куточку.

Неля Костик та Анна Матіяш

Україністки 2 курсу Неля Костик та Анна Матіяш поділилися своїми враженнями від дійства: «Зізнаємося, тогоріч, на жаль, до святкування ми не долучилися. Ну, знаєте, модулі, практичні, заліки – якось не до вишиванок було. Цього ж року, коли дізналися про флешмоб, пообіцяли собі, що ніяка погода на нашій навчальній ниві не завадить одягнути вишиванку та просто насолоджуватися цим прекрасним днем. До речі, про погоду: сьогодні вона просто бездоганна і це ще більше розпалило наш ентузіазм, прагнення приєднатися до створення неперевершеної атмосфери дуже особливого свята на факультеті. Знаєте, вишиванка – це справді круто, стильно та по-сучасному, і ми це довели!».

Фото Руслани Паращук
Юлія Шипович