Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Кафедра військової підготовки влаштувала для ужнівців майстер-клас

Підрозділ запрошуємо всіх охочих здобути ще одну освіту!

0 170

Кафедра військової підготовки влаштувала для ужнівців майстер-клас

Триває щорічний набір студентів на навчання на кафедрі військової підготовки. Тож днями в головному корпусі Ужгородського університету в рамках профорієнтації відбувся відкритий урок з військової підготовки.

Для всіх охочих викладачі та курсанти кафедри продемонстрували зразки зброї та військового спорядження. Відтак зацікавлені мали можливість узяти участь у міні-майстер-класах збору та розбору зброї, а також зробити пам’ятне фото. Такий захід нещодавно проводили й на юридичному факультеті.

 Ігор Єськін
Ігор Єськін

«Ми щороку організовуємо низку заходів, щоб презентувати свою кафедру. Адже наші студенти навчаються дуже активно і цікаво: часто запрошуємо ветеранів АТО як лекторів, аби якомога точніше та докладніше передати особливості військової служби в гарячих точках, проводимо багато практичних занять, у тому числі на полігонах, маємо сучасне обладнання. Традиційно проводимо флеш-моби напередодні важливих державних свят та на підтримку наших військових.

Тож запрошуємо всіх охочих здобути ще одну освіту! Зауважу, що навчання на кафедрі не заважає основному профілю», – коментує заступник завідувача кафедри військової підготовки Ігор Єськін.

Цікаво, що серед студентів кафедри чимало дівчат і з кожним набором їх число зростає.

Діана Магоч, студентка відділення журналістики,
фото Віталія Завадяка
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.